Hsyn.2121

Genel Moderator
Gizli İçerik
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730G U4 cihazının Frp Sorunu nasıl aşılır onu anlatacağım.

Bu işlemde lütfen en son sürüm odin programını kullanın.

İndirilecekler
En son sürüm Odin
Burada İndir
Combination Burada İndir
Stock Android 7.0 Burada İndir

Önce odin son sürüm ile combinasyon dosyasını cihazına yükleme yapalım
Cihaz açıldığı zaman ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın
Ayrıca hesap makinesine girip *#0808# yapıp adb açın
Cihazı kapatın ve download moda alın
Stock android 7.0 yazılımını odin ile yükleme yaparken

j200g odin.png

Cihaz ilk açılışta geç açılır. Açılmaz ise recovery moda girerek format atın

Teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Sağlam paylaşımlar yapıyorsun Ustam.

Hayır herhangi bişey yapmanıza gerek yok ustam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bazen son anda fail verir ve hidden cache kısmından. O zaman cihazı çıkarın açmaya çalışın açılmayacak kies modda olacak. Sonra z3x veya diğer bir box ile Read pit yapın cihaz frp olmadan açılacaktır.

Bazen son anda fail verir ve hidden cache kısmından. O zaman cihazı çıkarın açmaya çalışın açılmayacak kies modda olacak. Sonra z3x veya diğer bir box ile Read pit yapın cihaz frp olmadan açılacaktır.

Benim denediğim Cihaz herhangi bi sorunla karşılaşmadım ustam .Ama bu verdiğiniz bilgi icin teşekkür ederim sorun yaşayan arkadaşlar icin yararlı olacak .Tabi bu konuda sizinde yardımınız var Sizinde emeğine sağlık..

Benim denediğim Cihaz herhangi bi sorunla karşılaşmadım ustam .Ama bu verdiğiniz bilgi icin teşekkür ederim sorun yaşayan arkadaşlar icin yararlı olacak .Tabi bu konuda sizinde yardımınız var Sizinde emeğine sağlık..

Rica ederim.

usta 5. bölüm olan user dataya ne seçiyorsun home csc mi ? 4 e de normal csc mi ?

sa ustam sana bi sorum olucak msj atamıyorum burdan yazmak zorundayım bende j730g telefon var rootlamaya alışıyorum hiçbi türlü olmuyor 7.0 versiyondu denedim olmadı 8.1 yaptım olmadı 9.0 oldu şimdide geri düşüremiyorum twrp attığımda only official relased binaries are allowed to be flashed (recive by) yazıyor geri dönüş yaparsan çok sevinirim

sa ustam sana bi sorum olucak msj atamıyorum burdan yazmak zorundayım bende j730g telefon var rootlamaya alışıyorum hiçbi türlü olmuyor 7.0 versiyondu denedim olmadı 8.1 yaptım olmadı 9.0 oldu şimdide geri düşüremiyorum twrp attığımda only official relased binaries are allowed to be flashed (recive by) yazıyor geri dönüş yaparsan çok sevinirim
Sitemizde Root Dosyası Mevcut Hocam Cihazı Download Mode alıp Bakın Prenormal mı Cihaz Ona Göre İşlem Yapın

Geri
Üst Alt