@silivriserdar, Hocam doğru konuda sormuyorum ama burada aktifsiniz diye.. şimdi hocam j701f için repair olayı olana kadar ne yapmam gerekiyor? en azından idarelik kullanmak istiyorum. Bilseydim 8.1 yapmazdım ya.. şimdi çözüm gelene kadar yapabileceğim bir şey var mı acaba ya ?
Şu an yok. Bekleyin.

Siz cihaza otg kablo aracılığı ile bir mouse takın. Ayarlara girin Gmail kaldırın. Usb hata ayıklama açın. Varsa oem kilidini açın.

Cihazı download moda alın ve twrp yükleyin. Twrp yüklemesi yaparken işlem bitimine az kala twrp girmeye çalışın.
hocam twrp yukledım sd kart atıp kurdum cıhaz acıldı fakt dokunmaktık ara ara basıyor.

arkadaslar j730gm telefon bir suru ülkenin yazılımı denedim ama dokunmatik sorunu çozemedim 8.1 mesala 7.0 cevirdim de çalışıyor bir sıkıntı yok ama 8.1 yaptigm da dokunmatik çalısmiyor acaba hangi ülkenin yazilimi yuklesem 8.1 çalisir

arkadaslar j730gm telefon bir suru ülkenin yazılımı denedim ama dokunmatik sorunu çozemedim 8.1 mesala 7.0 cevirdim de çalışıyor bir sıkıntı yok ama 8.1 yaptigm da dokunmatik çalısmiyor acaba hangi ülkenin yazilimi yuklesem 8.1 çalisir
Ekran değişen cihazlarda o problem oluşuyor malesef. şimdilik android 7 de kullanmak gerekiyor

Boyle bisey olur mu peki ileriki guncelemelerde sorun kalkar mi

8.1 dokunmatik sorunu vardı ne aşamada bir gelişme var mı çözüm bulundu mu 7.0 kaldım yükseltmek istiyorum yardımcı olur musunuz ustalar..

8.1 dokunmatik sorunu vardı ne aşamada bir gelişme var mı çözüm bulundu mu 7.0 kaldım yükseltmek istiyorum yardımcı olur musunuz ustalar..
Cihazlrın Coğu 8.0 Şuan Sorun Yok Eğer Sorun Yaşarsanız Cözümü Var Sitede

Geri
Üst Alt