Arkadaslar dokunmatik için twrp den dosya yi yükleyince böyle hata veriyor nedeni nedir

Ekli dosyalar

• 15448760767861613443402.jpg
    15448760767861613443402.jpg
    312.5 KB · Görüntüleme: 12
bu program garantiyi etkiler mi ?
Etkilemez.
Bunu yükledikten sonra türkiye romunu da indirip kurun ama şöyle birşey de var.
Yan sanayi ekran deeğişimi daha önce takılmadıysa telefona dokunmatik problemi olmazdı.
Garantisinden felan mı değişim yaptırdınız daha önce

slm hocam j730g 8.1 yükselttim şebeke sorunu oldu nasıl 7.0 dönerim

slm hocam j730g telefonumu 8.1 yukselttim imei gitti nasıl 7.0 dönerin

hocam j730g twrp ekranına geldım yukleme dosyayı kurmadı hata verdı reset data yapıp tekrar denedım yıne aynı tekrardan rom yukleyıp twrp kurmak ıstedım fakat kabul etmedi çünkü oem kilidi görünmüyor. araştırdım. 168 saat beklemek gerekıyormus o sureyıde bekledım yıne gelmedı ne yapabilirim başka yolu varmı

hocam j730g twrp ekranına geldım yukleme dosyayı kurmadı hata verdı reset data yapıp tekrar denedım yıne aynı tekrardan rom yukleyıp twrp kurmak ıstedım fakat kabul etmedi çünkü oem kilidi görünmüyor. araştırdım. 168 saat beklemek gerekıyormus o sureyıde bekledım yıne gelmedı ne yapabilirim başka yolu varmı
Sorununuz nedir?

Konuda bulunan yazılımı indirip yükleyin.
bakın baştan söylüyeyim ben iyi anlatamadım derdimi. j730g dokunmatık sorunum var mevcuttak dosyalarınız ındırdım twrp kurdum. twrp uzerınden kurulması gerekn dosya yükleyemedım hata verdi. sonra acab 7 ye düşürsem düzelirmi dedim. düşürdüm düzelmedi bende tekrar 8.0 çıkardım twrp kurmak için oem kilidini açmak istedğimde oem kilidi görünmüyor biraz araştırma yaptım. 168 saat aktif kullanım sonrası kendılıgınden görünecekmiş. 168 saat geçti oem kilidi görünmüyor görünmediği içinde twrp tekrardan kuramıyorum kursam verdiğinz dosyaları tekrardan işlem yapacagım sonuç alıp alamıyacagıma bakacaktım. başka ne yapabılrım bu oem kilidi nezamn görünecek :) az uzun oldu kusuruma bakmayın :)

bakın baştan söylüyeyim ben iyi anlatamadım derdimi. j730g dokunmatık sorunum var mevcuttak dosyalarınız ındırdım twrp kurdum. twrp uzerınden kurulması gerekn dosya yükleyemedım hata verdi. sonra acab 7 ye düşürsem düzelirmi dedim. düşürdüm düzelmedi bende tekrar 8.0 çıkardım twrp kurmak için oem kilidini açmak istedğimde oem kilidi görünmüyor biraz araştırma yaptım. 168 saat aktif kullanım sonrası kendılıgınden görünecekmiş. 168 saat geçti oem kilidi görünmüyor görünmediği içinde twrp tekrardan kuramıyorum kursam verdiğinz dosyaları tekrardan işlem yapacagım sonuç alıp alamıyacagıma bakacaktım. başka ne yapabılrım bu oem kilidi nezamn görünecek :) az uzun oldu kusuruma bakmayın :)
Siz cihaza otg kablo aracılığı ile bir mouse takın. Ayarlara girin Gmail kaldırın. Usb hata ayıklama açın. Varsa oem kilidini açın.

Cihazı download moda alın ve twrp yükleyin. Twrp yüklemesi yaparken işlem bitimine az kala twrp girmeye çalışın.

@silivriserdar, Hocam doğru konuda sormuyorum ama burada aktifsiniz diye.. şimdi hocam j701f için repair olayı olana kadar ne yapmam gerekiyor? en azından idarelik kullanmak istiyorum. Bilseydim 8.1 yapmazdım ya.. şimdi çözüm gelene kadar yapabileceğim bir şey var mı acaba ya ?

Geri
Üst Alt