Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730G Yazılım Yükleme İşlemi

nankuse8

Üye
Merhabalar, imei repair sonrası telefonu kapattıktan sonra tekrar açılmadı. Açılırken sol üstte "custom binary blocked by frp lock" yazıyor. Odin ile yükleme yapamıyorum odin SetupConnection.. da kalıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim acaba?

Download Galaxy J7 Pro SM-J730G (XID) J730GDXSACTD1 in Samfw - Samsung firmware download linkten Endonezya rom indirdim yükleyemedim. Bir kaç farklı siteden daha indirdim onlarda da aynı sorunu yaşadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    94.8 KB · Görüntüleme: 29
Öncelikle cihazın oem kilidini acman gerekirdi cihaz kendini kilitledi cihazı download moduna aldıktan sonra allt B yazan yerde versiyonun kaç olduğu yazar onu öğrenip aynı versiyon atarsanız cihaz açılacaktır . açıldıktan sonra repair yapmak için geliştirici seçeneklerden oem kilidini açın ve işlem yapın

Odin Bu odinle deneyin yazılım atacaktır.

usb yerini değiştir ordanda yapabilir mesala z3x in usb takınca yukleme yapmıyor odin

Önce combinasyon dosyasi yükleyeceksin sonra usb hata ayiklama açtiktan sonra frp reset sonra download modda reactivation frp reset yapicaksin cihaz acilinca stock rom yükle.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Stock rom 4 parçali ve icindce home csc dosyali olani seçerek

Öncelikle cihazın oem kilidini acman gerekirdi cihaz kendini kilitledi cihazı download moduna aldıktan sonra allt B yazan yerde versiyonun kaç olduğu yazar onu öğrenip aynı versiyon atarsanız cihaz açılacaktır . açıldıktan sonra repair yapmak için geliştirici seçeneklerden oem kilidini açın ve işlem yapın

J730GDXU3ARB1 yazılım versiyonu bu . Aynısını indirdim ama yine yükleme yapamıyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Odin Bu odinle deneyin yazılım atacaktır.
Olmadı hocam

Problem çözüldü ilginizden dolayı teşekkür ederim. Çözüm : Yazılım versiyonu aynı olan başka bi yazılım indirdim. Lokasyon Malezya olarak indirdim ve yüklemeyi odin ile yaptım. Endonezya romunu yükleyememiştim.

Geri
Üst Alt