9.0'a da root yapar mı ustam U6 ? Chimera yapmıyor

Emeğine sağlık hocam ama işe yaramadı hata veriyor.

Merhaba Arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM 8.1.0 U6 Mroot dosyasını paylaşacağım

Cihazın 8.1.0 U6 sürümü olmasına dikkat edin.

Cihazınız garanti dışı kalacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
tşklerrrrrrrrrrrr

[QUOTE = "Hsyn.2121, post: 71392, member: 699"]
Hi Friends I'll share this on the subject of Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM 8.1.0 U6 Mroot file

Make sure that the device is version 8.1.0 U6.

Your device will be out of warranty. What is root? Search for them and root your device.

I and gsmturkey.net are not responsible for any negativities that may occur from this transaction. All responsibility lies with you.

[SPOILER = "Link"]
[Hidden Content] [/ SPOILER] [Hidden Content]
[/ QUOTE]
good d a y

Merhaba Arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM 8.1.0 U6 Mroot dosyasını paylaşacağım

Cihazınız garanti dışı kalacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
tsk

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
teşekkürler

Geri
Üst Alt