Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM 8.1.0 U6 Mroot dosyasını paylaşacağım

Cihazın 8.1.0 U6 sürümü olmasına dikkat edin.

Cihazınız garanti dışı kalacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Gizli İçerik

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM 8.1.0 U6 Mroot dosyasını paylaşacağım

Cihazınız garanti dışı kalacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.
[Gizli içerik][Gizli içerik]
tsk

[Gizli içerik][Gizli içerik]
sagolun

odin ile deniyorum hata aliyorum yüklenmiyor ap bolumune nasıl yapabiliriz

aldıgım cihaz j730 Gm imeilim gitmişti telefonum a telefoncu chiemiradan imeil attı yazılım guncellemesinden sonra gitti nasıl yapabilirim bide odinden aldigim hata md 5 hatası

aldıgım cihaz j730 Gm imeilim gitmişti telefonum a telefoncu chiemiradan imeil attı yazılım guncellemesinden sonra gitti nasıl yapabilirim bide odinden aldigim hata md 5 hatası
Elinizde Chimera Varmı Chimera İle Sadece PAtch İşlemi Yapmanız Yeterli Chimera Kedisi Rootlayacaktır

cihaza günceleme gelcek pie guncellemesi bi daha repair yapılmaz die korkuyorum

cihaza günceleme gelcek pie guncellemesi bi daha repair yapılmaz die korkuyorum
Yapılır 9.0 Yaptık Cihazı Sıkıntı Yok Dediğim Gİbi Bu İşlemleri Yapabilmeniz İCin Elinizde Chimera Yada Octoplus Bo Olması Lazım..

elimdeki cıhaz bu hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190710-205955_Settings.jpg
    Screenshot_20190710-205955_Settings.jpg
    231.3 KB · Görüntüleme: 28
peki şimdi telefonu guncellesem gotursem genede pach işlemi olur dimi ?

Geri
Üst Alt