Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM IMEI Maskeleme (Her Cihaza Uyarlanabilir .)

merhaba usta dediklerini yaptım a50fu ya xposed kurdum imei programını kurdum ama nafile şebeke vermiyor.

Cf autoroot la rootladım xposed 3.15 kurdum. Imei modülünü de.aktif ettim..ama nafile..
Yarina atarım dosyaları.

Cf autoroot la rootladım xposed 3.15 kurdum. Imei modülünü de.aktif ettim..ama nafile..
Yarina atarım dosyaları.
Attığınızda yardımcı olurum framework zip dosyasını atmanız önemli android sürümü neydi cihazın sdk sı vs

Uğraşmayı biraktım usta....biryerlerden cert çıkarsa o zaman bakarim...artık..

Sizi Bir Sonraki uyarım siteden uzaklaştırma olacaktır!!

Forum içerisinde alış veriş gerekli sebeplerden dolayı kapalıdır yapacağınız alış verişten doğacak mesuliyet yada mağduriyet taraflarınıza aittir.
forum içerisinde ticaret yasak adminlerin bilgisi dışında olduğu sürece diye biliyorum üstelik burada bir ticaret yaptığımız yok sadece elimde cert olduğunu ve satabileceğimi yazdım bunu adminlerin bilgisi dışında yapacak değilim ki özel bir bilgi paylaşımıda yapmadık

forum içerisinde ticaret yasak adminlerin bilgisi dışında olduğu sürece diye biliyorum üstelik burada bir ticaret yaptığımız yok sadece elimde cert olduğunu ve satabileceğimi yazdım bunu adminlerin bilgisi dışında yapacak değilim ki özel bir bilgi paylaşımıda yapmadık
Yani..hepi topu cert lazım zaten şuan magdurum..? certle isim görülecekse elinde olan herhangi birinden alabilirim..

Meraba herkese yeni uyeyim sorun yasiyorum j7 pro kullanyrm yurt disi imei kapandi andoridm dusurduler oyle imei attilar telefonum eskisi gibi deil artik sarjo cabuk bity wifi baglaniyor sikintisiz giriyorum ama internet kullanilmiyor cikiyor android dusurdugunden beridir soeun yasiyorum yardimci olur musunuz

Meraba herkese yeni uyeyim sorun yasiyorum j7 pro kullanyrm yurt disi imei kapandi andoridm dusurduler oyle imei attilar telefonum eskisi gibi deil artik sarjo cabuk bity wifi baglaniyor sikintisiz giriyorum ama internet kullanilmiyor cikiyor android dusurdugunden beridir soeun yasiyorum yardimci olur musunuz
telefon hakkında kısmına girip cihaz ve yazılım bilgilerini paylaşır mısın

Yani..hepi topu cert lazım zaten şuan magdurum..? certle isim görülecekse elinde olan herhangi birinden alabilirim..
sürüm düşürüp kitkatta veya lollipop da aynı işelmi dene daha bu gün aynı model numarasında bir cihaz ile ilgilendim şu an teslim etmek için kaldırdım

onardığım ciahzın yazılım bilgileri

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-12-00-21-52.png
    Screenshot_2019-06-12-00-21-52.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2019-06-12-00-22-05.png
    Screenshot_2019-06-12-00-22-05.png
    89.7 KB · Görüntüleme: 21
Cihaz hakkı da kısmını atin. Chimera octo veya z3x yapar mutlaka

Geri
Üst Alt