Samsung Galaxy J7 Pro SM-j730GM Rom İSteği

Arkadaşlar j7 pro "only official released binaries are allowed to be flashed" hata veriyor. Odin üzerinden rom yüklemeye çalıştım 2 saniye süren bir "succces" bildirimi veriyor cihaz ama yeniden başlarken yine aynı hatayı alıyorum. Daha önce başına gelmiş olan arkadaşlar var mıdır?

Kısacası "only official released binaries are allowed to be flashed" hata veriyor

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar j7 pro "only official released binaries are allowed to be flashed" hata veriyor. Odin üzerinden rom yüklemeye çalıştım 2 saniye süren bir "succces" bildirimi veriyor cihaz ama yeniden başlarken yine aynı hatayı alıyorum. Daha önce başına gelmiş olan arkadaşlar var mıdır?

Kısacası "only official released binaries are allowed to be flashed" hata veriyor

Teşekkür ederim.
cihazda root ve ya custom recovery var download modu ekran resmini atın uygun yazılım söyleyelim

cihazda root ve ya custom recovery var download modu ekran resmini atın uygun yazılım söyleyelim
ODIN MODE
DOWNLOAD SPEED: FAST
PRODUCT NAME: SM-J730GM
CURRENT BINARY: Samsung Official
KG STATE: Prenormal
FRP LOCK: OFF
OEM LOCK: OFF
Secure Download: Enabled
WARRANTY VOID: 1 (0x0303)
AP SWREV: B: 7 K: 4 S: 5

buyrun hocam.

hocam siz bu mesajı yazarken bu romu indirip yüklemesini yapmakla uğraşıyordum. Ve yükledi fakat bu romu yapan kişi kendi logosunu ve programlarını yüklemiş.
Bu yüzden şimdi de farklı bir rom aramaktayım.

Hatadan kurtulduk fakat orjinal samsung logosu gitti :D .

hocam siz bu mesajı yazarken bu romu indirip yüklemesini yapmakla uğraşıyordum. Ve yükledi fakat bu romu yapan kişi kendi logosunu ve programlarını yüklemiş.
Bu yüzden şimdi de farklı bir rom aramaktayım.

Hatadan kurtulduk fakat orjinal samsung logosu gitti :D .
tamam logo sorun değil birazdan orj logo atarım

Hocam logosu, kilit ekranındaki farklılıklar aynı zamanda içinde yazılımcının kendi yüklemiş olduğu programlar vs. var. Bu rom stabil çalışmıyor çok kasıyor farklı rom bulabileceğim bir yer var mıdır acaba?

Teşekkürler bu arada uğraşlarınız için.

Geri
Üst Alt