Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM (U4) IMEI Repair

bende de U5 var telefoncuların bazıları bekle olur diyor bazıları ise hiç olmaz bundan sonra tablet olarak kullanırsın diyorlar Ne yapmalıyım satayımmı yoksa bekleyeyimmi lütfen yardım edin

bende de U5 var telefoncuların bazıları bekle olur diyor bazıları ise hiç olmaz bundan sonra tablet olarak kullanırsın diyorlar Ne yapmalıyım satayımmı yoksa bekleyeyimmi lütfen yardım edin
bence biraz daha bekle

Ne kadar para edebilir ki cihaz o durumda bekleyin mutlaka çözüm gelecektir

Hocam peki bunun android sürümünü ve anabant sürümünü ne zaman düşürebiliriz

Hocam peki bunun android sürümünü ve anabant sürümünü ne zaman düşürebiliriz
Android sürümünü 7.0' indirgeyebilsek bile bu çözüm olmayacaktır,
Misal j730f u3 cihazım var 8.0'dan 7.0'a düşürdüm fakat imei onarımı yapılamıyor u3 surumune

Anabant sürümünü düşürmekten kastım U sürümünü düşermek şuan samsung buna izin vermiyormuş

???yapmayın hocam ya iyice canım sıkıldı hocam ne yapacağız şimdi bunu bu kusura bakmayın birazcık teknocahilim o yüzden mazur görün lütfen

???yapmayın hocam ya iyice canım sıkıldı hocam ne yapacağız şimdi bunu bu kusura bakmayın birazcık teknocahilim o yüzden mazur görün lütfen
Estağfurullah bizde mağdur olduk vallahi bu 8.0 la beraber inan senden daha çok bekliyoruz
6.0'dan 7.0'ye geçerkende böyle olmuştu sonradan gelişiyor işin icabı
Umarım kısa zamanda hallolur

Hocam Android 6 dan 7 ye geçince ne kadar beklediniz bir de her güncellemede sistem açıkları iyice kapatılıyormuş yani güvenlik arttırıldığındandolayı açıkçası biraz korkuyorum

Benim Telefonumda İMEİL atıcaktım android 8. güncelleme aldığı için atamıyoruz diyor telefoncular bir çözüm varmıdır. şimdiden teşekür ederim
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen mesajlarınızı dikkatli seçerek atın. Bozulan ve null olan imei numaralarınızı düzeltmek yasaldır.

Android 8.0 için şu an boxlar destek vermiyor.

Hocam bu U5 için ne yapacağız kimisi artık İMEİ devri kapandı diyor sizce ölü bir fiyata vereyimöi yoksa bekleyeyimmi

evet gerçekten beklediğimizden daha uzun sürdü ve ne zamana kadar da süreceği belli değil. Benimde pro var ve benim 3 aydır telefonum yok bu u5 imei repairden dolayı. umarım en kısa zamanda gelir ve tüm bu mağduriyetler giderilir.

evet gerçekten beklediğimizden daha uzun sürdü ve ne zamana kadar da süreceği belli değil. Benimde pro var ve benim 3 aydır telefonum yok bu u5 imei repairden dolayı. umarım en kısa zamanda gelir ve tüm bu mağduriyetler giderilir.[/QUOTEİnşaAllah hocam sanki yavaş ya sürüm düşürebilsem yine razıyım

Geri
Üst Alt