dokunmatik çalışmıyor hacım sürümü 8.1 yapınca böyle oldu. 7.0 a düşürmeye çalışıyorum şimdiden teşekkür ederim
Recovery mode
Download mode
Ve yuklerkenki hatayi resimleyip atarmisiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık ustam harika bir paylaşım daha :)

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 80
  • image.jpg
    image.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 83
Merhaba, arkadaşlar benim cihaz SM-J730GM/DS ve android 8.1.0 a güncellemem sonucu imei gitti. Bu sürüm düşürme işlemini yaparsak İMEİ repair işlemi olurmu? Lütfen cevap verin zor durumdayım.

Merhaba Cihazınız Garantili Cihazmı Yoksa Yurtdışı Cihazımı
Yurtdışı Cihazı İse Öncede Imeı Repair İşlemi Yaptınızmı...

merhaba arkadaşlar bende j730gm var ve android 8.1.0 güncellemem sonucunda şebeke sorunu oluştu ben bu sürüm düşürme işini yapsam imei repair işlemi olur mu? Lütfen yardım edin zor durumdayım

merhaba arkadaşlar bende j730gm var ve android 8.1.0 güncellemem sonucunda şebeke sorunu oluştu ben bu sürüm düşürme işini yapsam imei repair işlemi olur mu? Lütfen yardım edin zor durumdayım
Merhaba Cihazınız Garantili Cihazmı Yoksa Yurtdışı Cihazımı
Yurtdışı Cihazı İse Öncede Imeı Repair İşlemi Yaptınızmı...

Evet hocam cihaz yurt dışı ve daha önce IMEI Repair işlemini yapmıştık
Önecelikle Cihazınızı Bu yazılımı Atararak Sürüm Düşürme İşlemlerinş Yapın
Cihazı Rootlayın
Octoplustan yada z3x Den Network Yapın

Önecelikle Cihazınızı Bu yazılımı Atararak Sürüm Düşürme İşlemlerinş Yapın
Cihazı Rootlayın
Octoplustan yada z3x Den Network Yapın
Hocam ben bu işlerden pek anlamıyorum da sürüm düşürme konusunda birebir iletişime geçerek yapabilir miyiz diğerini ise Telefoncular yapar sanırım

Hocam ben bu işlerden pek anlamıyorum da sürüm düşürme konusunda birebir iletişime geçerek yapabilir miyiz diğerini ise Telefoncular yapar sanırım
HocamSürüm Düşürme işlemi icin Yapmanız Gereken Bu Konudaki Yazılımı İndirip Odin Son Sürüm Aracığıyla Yükleme Yapmanız
Ama Daha Önce Böyle İşlemleri Yapmamışsanız Sorun Olabilir Telefonculara Verirseniz Size Haledebilirler..

HocamSürüm Düşürme işlemi icin Yapmanız Gereken Bu Konudaki Yazılımı İndirip Odin Son Sürüm Aracığıyla Yükleme Yapmanız
Ama Daha Önce Böyle İşlemleri Yapmamışsanız Sorun Olabilir Telefonculara Verirseniz Size Haledebilirler..
hocam telefonculara sorduğumda sürüm düşürme yiyeceklerini söylediler çok büyük bir sorun oluşur mu

Geri
Üst Alt