emğinize sağlık benim telefonun imeesi kapandı güncelleme aldığı için imei yüklemesi yapamıyor telefoncu arkadaşlar , bu yöntemi yapmak sanırım işe yarayacaktır yalnız benim telefonun model numarası SM-J7330FD bu söylediğiniz yöntem bu modele uygun mudur acaba

emğinize sağlık benim telefonun imeesi kapandı güncelleme aldığı için imei yüklemesi yapamıyor telefoncu arkadaşlar , bu yöntemi yapmak sanırım işe yarayacaktır yalnız benim telefonun model numarası SM-J7330FD bu söylediğiniz yöntem bu modele uygun mudur acaba
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen cevap yazarken ve konu açarken bunlara dikkat edin.

Cihazların bozulan ve null olan imei numaralarını onarmak yasaldır.

Merhaba,
Forumdaki ilk yazım. Samsung cihazın tam modelini, root işlemi yapılıp yapılmadığını, android sürümünün ne olduğu ve sürümle ilgili upgrade ve downgrade işlemi yapılıp yapılmadığını, son olarak u3 u5 gibi terimlerin ne olduğunu Belirtirmisiniz ? Sanırım dünya yuvarlaktır ile başlıyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Çok değer verdiğim arkadaşın telefonu tablet gibi çalışıyor. Belki sizin desteğiniz ile çözeriz.

Usta u5 imei yapılıyormu boxlar çüzüldümü j7 pro

Geri
Üst Alt