Yardım Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM U5 8.1 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Furkankiraz05
  • Başlangıç tarihi
F

Furkankiraz05

Merhaba arkadaşlar cihazıma bu gün İMEİ repair yapıldı cihazı yeniden başlatınca şebeke gidiyor ama uçak moduna alıp sonra çıkarınca düzeliyordu yukarıda bir uyarı vermişti güvenlik uyarısı diye birşey sonra oradan yeniden başlata tıkladım cihaz yeniden başlayacağı sırada recovry menüsü açıldı rebot syisytem nov a tıkladım cihaz yeniden başladı ondan sonra hiç düzelmedi ne yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar cihazıma bu gün İMEİ repair yapıldı cihazı yeniden başlatınca şebeke gidiyor ama uçak moduna alıp sonra çıkarınca düzeliyordu yukarıda bir uyarı vermişti güvenlik uyarısı diye birşey sonra oradan yeniden başlata tıkladım cihaz yeniden başlayacağı sırada recovry menüsü açıldı rebot syisytem nov a tıkladım cihaz yeniden başladı ondan sonra hiç düzelmedi ne yapmalıyım
Sizin yapabileceğiniz birşey değil. Yaptırdığınız yere tekrar başvurun chimera ile işlemleri tekrarlasın.

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen @adnanmirsad56 ustamızın dediği gibi yapın ayrıca o dediğiniz üstte gelen bildirim yetkisiz eylemler algılandı sorunu onunda çözümü sitemizde vardı ama isterseniz yaptırdığınız yere götürüp bu sorununuda kalıcı olarak kaldıra bilirsiniz

Her zaman işlemlerden sonra EFT Dongle açıp yetkisiz eylemler sorununu çözüp sonrada ayarlar verisini silip o şekilde teslim ederim.

bu işlemi senden öğrendim ustam hep öyle yapıyorum
Öyle yapamadığımız zaman Samsung Shealt çalışmıyor hata veriyor. Ayrıca ayarlardan oem açık kalması lazım. O yüzden müşteri bazen bilmeden kapatıyor cihazda custom binary blocked durumuna düşüyor.

Geri
Üst Alt