Çözüldü Samsung Galaxy J7 Pro SMJ730G Dm-Verity Error Hatası

Sevgiler

Üye
Abiler. J730GM var bende de U5 7.0 yüklü. Yeniden bu yazılımı tekrar yükledim fakat telefon recovery moda kalıyor açılmıyor ancak root dosyası yüklenince açılıyor bu seferde manüel format attımda recovery ekranında kalıyor taki ben data factory reset yapınca yani kendi kendine format atıp yeniden başlatmıyor. Bu sorunda verilen hatalar şunlardır: No support single sku sorted api: 3, dm-verity error... failed code:0x02, E: failed to find/misc partition, Hatalar bunlar sorun diğer samsung modelerde de oluşmuş ama j pro da nasıl bir çözümü var yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar

TWRP yükle sadece açılır.

Twrp içindeyken format data yes yap.Daha sonra Magisk.zip veya supersu.zip yükle,açacaktır.

Ekli dosyalar

• no-verity-no-encrypt_ashyx.zip
    420.6 KB · Görüntüleme: 63
  • no-verity-opt-encrypt-6.0.zip
    656.9 KB · Görüntüleme: 45
device root key hatası rootlarsan cihaz açılır twrp ile magisk kur. yada sürü düşükşe direk root et

Yüklemeden önce WipeData Format yapıp YES yazacaksın.Daha sonra yükleyip yeniden başlatırsan sorun çözülecektir.

magisk.zip tüm cihazlarla uyumludur sadece twrp cihaza göredir

Hocam sadece twrp den bu verdiğiniz magisk.zip yükleyeceğim değil mi başka bir işlem yok mu Bide sitemizde Eft dongle yapılabilir gibi çözümler vardır.
Sonuç Yazarsanız Seviniriz Bilmeyen Arkadaşlara Bilgilendirme Amaçlı.

Sonuç Yazarsanız Seviniriz Bilmeyen Arkadaşlara Bilgilendirme Amaçlı.
Hocam sağolsunlar arkadaşların verdikleri dosyalar yükledim işe yaradı fakat telefon açıldığında ses yoktu malesefe defalarca her yolu denedim ses gelmedi. Bu verilen dosyaların hiçbirini yüklemeden sıfırdan z3x ile rom attım ap bölümünden boot.img seçmeden yükledim ve sorun çözüldü. Yinede ilgi alakanız için minnetarım sağolun varolun.

Hocam sağolsunlar arkadaşların verdikleri dosyalar yükledim işe yaradı fakat telefon açıldığında ses yoktu malesefe defalarca her yolu denedim ses gelmedi. Bu verilen dosyaların hiçbirini yüklemeden sıfırdan z3x ile rom attım ap bölümünden boot.img seçmeden yükledim ve sorun çözüldü. Yinede ilgi alakanız için minnetarım sağolun varolun.
Bilgilendirme için Teşekkürler.

Geri
Üst Alt