Çözüldü Samsung Galaxy J7 SM-J700F IMEI Repair İşlemi

Hocam denedim 9 sürümünü de oda olmadı. Aynı şekilde desteklemeyen model dedi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam denedim 9 sürümünü de oda olmadı. Aynı şekilde desteklemeyen model dedi

Anladım. Siz sürüm düşürün öyle deneyin. Ya farklı programlar var ama senin model kapalı maalesef.

Ekli dosyalar

• Samsung J700F Clean cert files by pakfirmware.rar
    4 KB · Görüntüleme: 74
Tamam hocam sabah deneyip sonucu yazarım

Evet

Evet üstadım arkadaş c*** k kullanıyor. Belki imkanı falan yoktur diye yardımcı oluyoruz sizlerde bi bakın konuya belki yardımınız dokunur farklı bir yol gösterirsiniz.
Çok iyi düşünceli olduğunuzun farkındayım da cihazda geri döndürelemez hatalara sebebiyet vermeyelim sonra

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok iyi düşünceli olduğunuzun farkındayım da cihazda geri döndürelemez hatalara sebebiyet vermeyelim sonra

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet haklisiniz. Üstadım ama denemesi lazım yani box olsaydı daha rahat olurdu da bizim sitede her soruna çözüm bulmamız gerekir çünkü sitemiz büyük çapta tanınan ve gittikçe gelişen büyük bir ailedir ve sorumluluğu vardır. Bunuda insanlara yardım ederek dahada geliştirmemiz gerekir.

Evet haklisiniz. Üstadım ama denemesi lazım yani box olsaydı daha rahat olurdu da bizim sitede her soruna çözüm bulmamız gerekir çünkü sitemiz büyük çapta tanınan ve gittikçe gelişen büyük bir ailedir ve sorumluluğu vardır. Bunuda insanlara yardım ederek dahada geliştirmemiz gerekir.
Benim görüşüm şu şekilde
İnşaat ustası, araba tamircisi, doktor bunlar hepsi kendi alanlarında uzman. İnşaat ustası gidip doktorun görevini yaparsa hasta masada kalır.

Benim görüşüm şu şekilde
İnşaat ustası, araba tamircisi, doktor bunlar hepsi kendi alanlarında uzman. İnşaat ustası gidip doktorun görevini yaparsa hasta masada kalır.
yani bunları benim şahsıma mi söyliyorsunuz anlamadım. Alttan bir eleştiri tarzı mi bu nedir

yani bunları benim şahsıma mi söyliyorsunuz anlamadım. Alttan bir eleştiri tarzı mi bu nedir
Şahsınıza veya diğer arkadaş için demedim örnek verdim sadece.
Gerçi günümüzde inşaatçılık yapsa daha eli yatkın olan kişiler de bu mesleğe dalıyor direkt.

Gerçi günümüzde inşaatçılık yapsa daha eli yatkın olan kişiler de bu mesleğe dalıyor direkt.
Hayırdır siz beni inşaatçı falan mı diye düşünüyorsunuz ayrıca inşaatçı olmak kötü birşey değildir küçümsememek gerekir. İnsanlar çözüm bulmak için sitemizden yardim istiyorlar bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olma ya çalışıyoruz bu durumda sorumluluk tamamen onlara ait.

Bu
Hayırdır siz beni inşaatçı falan mı diye düşünüyorsunuz ayrıca inşaatçı olmak kötü birşey değildir küçümsememek gerekir. İnsanlar çözüm bulmak için sitemizden yardim istiyorlar bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olma ya çalışıyoruz bu durumda sorumluluk tamamen onlara ait.[/QUO
Ayrıca bu sizin mesleğiniz ve ben saygı duyuyorum. Benim mesleğim değil sadece yardım etmek ve elimden geldiğince yardımcı olmak için burdayım.

Hayırdır siz beni inşaatçı falan mı diye düşünüyorsunuz ayrıca inşaatçı olmak kötü birşey değildir küçümsememek gerekir. İnsanlar çözüm bulmak için sitemizden yardim istiyorlar bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olma ya çalışıyoruz bu durumda sorumluluk tamamen onlara ait.
Bu
Nerenden anladığını anlamaıyorum.

Ayrıca bu sizin mesleğiniz ve ben saygı duyuyorum. Benim mesleğim değil sadece yardım etmek ve elimden geldiğince yardımcı olmak için burdayım.
Konuyu uzatmayacağım. Herkes işine baksın

teşekkürler emegine saglık

aynı işlemleri yapıyorum yazıyor ama cihazda imei gözükmüyor sebebi nedir ?

Operation: Repair
Selected model: SM-J700H
Software version: 40.0

Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-J700H
Android version: 6.0.1
PDA version: J700HXXS3BQF2
CSC version: J700HOJV2BPL1
Phone version:
Product code:
CSC country code: Iraq