Hocam bu cihaz şebeke vermez. Çünkü imei klon olmuş. Başka cihazlara kopyalanmış. Uzaktan destek verebiliriz.
Usta benim cihazım da j700t modeli.imeisi hep 000000 olmuş.ne yaptıysak düzeltemedik.lutfen yardımcı olabilir misiniz.uzaktan bağlantı ile yapabilir misiniz??

Usta benim cihazım da j700t modeli.imeisi hep 000000 olmuş.ne yaptıysak düzeltemedik.lutfen yardımcı olabilir misiniz.uzaktan bağlantı ile yapabilir misiniz??
Uzaktan olmaz. Ancak ikamet ettiğiniz yere yakın bir teknik servis varsa önerebiliriz.​

bu romda patch cert işlemi olmuyor denk gelen var mı?

merhabalar.Ustam t-mobile de takılı kaldı telefon formattan sonra denedim yine aynı.yorumlara baktım supersu gerekliymiş bu telefona nasıl yukleniyor onu bilemedim.Tarif edebilir misiniz rica etsem?

Hocam cihazım samsung sm-f700t indirdiğim dosyayı ap den direk seçip yüklüyorum ancak fail alıyorum nedeni nedir?

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 SM-J700T cihazına ait full Türkçe yazılımının paylaşacağım.

Direk twrp yüklü gelecek isterseniz root edebilirsiniz.

Bu romu odin aracı ile sorunsuz yükleme yapabilirsiniz. Yükledikten sonra cihazınıza recovery moda girerek format atın.

Şifre Yok.

dd858e92e04b4a3aa7d885ad9c3fe596.jpg

c50644b682cc6867877e48e8ac066f35.jpg

a942daa829eb44643e19a3afe1b053e2.jpg

aa453ce8acb89518674eba04ca5e1255.jpg

1d65517bf2ee7b0acfb1584ea01097d0.jpg

Burada ve buradan indirebilirsiniz.
Merhabalar kolay gelsin. Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Bu yazılımı odin aracılığıyla komple yükledim. Yalnız şu anda şebeke hiç çekmiyor. öncesinde zaten wi-fi ve bluetooth açılmıyordu. şimdi yine aynı oldu. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır acaba teşekkürler.

Merhabalar kolay gelsin. Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Bu yazılımı odin aracılığıyla komple yükledim. Yalnız şu anda şebeke hiç çekmiyor. öncesinde zaten wi-fi ve bluetooth açılmıyordu. şimdi yine aynı oldu. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır acaba teşekkürler.
Ustam arama ekranına *#0011# yapıp STACK 1'e girip çıkan sonucun resmini atabilirmisin

eline saglık ustam ama yükledikten sonra acılışta kalıyor sıfırladım sonra kurtarma modunda kalıyor

ustam attığın yazılımı yükledim telefonun imei de var fakat patch işleminden sonra telefon açılmıyor. patch işlemi için chimera tool kullanıyorum

Geri
Üst Alt