değerli ustam bu cihaz geçenlerde geldi bana gelirken prenormal durumuna düşmüştü cihaz
ben prenormali düzeltip j701f mrootu atıp pack yaptım ve müşteriye geri verdim cihazı
ertesi gün tekrar geldi şu tekrar prenormal durumuna düşmüştü bu prenormal sorunu roottan mı kaynaklıdır sence ?

değerli ustam bu cihaz geçenlerde geldi bana gelirken prenormal durumuna düşmüştü cihaz
ben prenormali düzeltip j701f mrootu atıp pack yaptım ve müşteriye geri verdim cihazı
ertesi gün tekrar geldi şu tekrar prenormal durumuna düşmüştü bu prenormal sorunu roottan mı kaynaklıdır sence ?
Prenormal sorunu bunlarda çözülüyorsa güzel. Bence root kaynaklı olabilir. Bu root boot.img üzerinden ve üstündeki yazılıma ait boot.img ile yapılmıştır.

cihaz şu anda çekmecede duruyor j701f ye ait mroot atmışım pack işlemi için
şuan için prenormal durumuna düşmemiş dünden bu yana
tekrar yazılım atıp bu dosyayı yüklesemmi bilemedim ?

cihaz şu anda çekmecede duruyor j701f ye ait mroot atmışım pack işlemi için
şuan için prenormal durumuna düşmemiş dünden bu yana
tekrar yazılım atıp bu dosyayı yüklesemmi bilemedim ?
Cihazın recovery ve download mod ekranını konuya atarmısın.

Cihazın recovery ve download mod ekranını konuya atarmısın.
Screenshot_20190326-125220.pngScreenshot_20190326-125321.png

Yazılımları aynı dene şimdi bu root dosyası tam uyumludur.

Ama NG sorunu için benim size önerim.

Cihaza önce Combination yükleyip ardından format atmak. Ardından tekrar bu üstündeki yazılımı indirip yüklemek ve tekrar bir format atmak. Diğer tavsiye ettiğim ise cihaza twrp kurmak ve twrp ye girip wipe kısmından system dahil seçip hepsini full format atıp yazılımı yüklemek ardından tekrar format atmak.

Sonrasında konudaki root dosyasını kullanıp IMEI Repair işlemi yapmak.

[QUOTE = "looupss, publicación: 50833, miembro: 18"] Samsung Galaxy J7 SM-J701M Mroot Need

Información del software

AP_J701MUBU4ARF1_CL13833374_QB18636426_REV00_user_low_ship_meta.tar [/ QUOTE]
ms gracias por tu aporte

Geri
Üst Alt