silivriserdar

Genel Moderator
4cc7b47fb9a1ff7f8d9ed8d510d45489.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 SM-J710F cihazına U5 Android 7.0 sürümünde nasıl frp reset yapılır onu anlatacağım.

Aşağıdaki dosyayı indirin ve işlemleri uygulayın. Dosya içinde tüm detaylı anlatım vardır.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Dosya içinde gerekli tüm detaylı şekilde açıklama vardır. Hiç zorlanmadan ve bilgilerin silinmeden FRP işlemini gerçekleştireceksiniz.

Son düzenleme:
Sm - j710f frp reset android 7. 0 sürümünde oldukça zor bir işlem. Fakat artık çözümü sunduğun için işlem çok kolay.
Evet hocam biraz uğraştırdı ama bilgiler silinmeden Samsung Galaxy J7 SM-J710F U5 sürümde FRP bypass yapabildim. EFT Dongle ve Octoplus Samsung Box ile sboot.bin hatası veriyor. Verdiğim dosya ile hiç sıkıntı yaşamadan çözebilirsiniz.

s

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 SM-J710F cihazına U5 Android 7.0 sürümünde nasıl frp reset yapılır onu anlatacağım.

Aşağıdaki dosyayı indirin ve işlemleri uygulayın. Dosya içinde tüm detaylı anlatım vardır.

Dosya içinde gerekli tüm detaylı şekilde açıklama vardır. Hiç zorlanmadan ve bilgilerin silinmeden FRP işlemini gerçekleştireceksiniz.

Dosya mega şifrelidir. Konu altından şifre isteyin özel mesaj olarak şifre gönderilecektir.

s.a şifre alabilirmiyim

U6 frp yi çözen oldumu sim yöntemi ve talkback çalışmıyor

Dosya mega şifrelidir. Konu altından şifre isteyin özel mesaj olarak şifre gönderilecektir.

rica etsem şifre atarmısınız

Geri
Üst Alt