•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ U3 FRP Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Ara 2018
51
19
8
merhaba gsmturkey ailesi elimde j710fq model bir cihaz var. Android yazısında kalıyordu Cihaza yazılım yüklemesi yaptım. Fakat cihazda frp var. Müşteri de hesap bilgilerini bilmiyor. Frp kırmak için simkart metodunu denedim fakat altta bulunan fotoğraf gibi hata alıyorum ve cihaz yeniden başlıyor. Combinasyon dosyası aradım ama uygun bulamadım. Sürüm düşürme yapmaya çalıştım fakat olmadı. Realterm arama yöntemi denedim Mesajlar yada rehbere girmedi. Talkback güncel olduğu için talkback ile açamadım. Yazılım bilgileri aşağıdadır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

WhyLeR

Üye
Özel Üye
6 Kas 2018
440
1,649
93
merhaba gsmturkey ailesi elimde j710fq model bir cihaz var. Android yazısında kalıyordu Cihaza yazılım yüklemesi yaptım. Fakat cihazda frp var. Müşteri de hesap bilgilerini bilmiyor. Frp kırmak için simkart metodunu denedim fakat altta bulunan fotoğraf gibi hata alıyorum ve cihaz yeniden başlıyor. Combinasyon dosyası aradım ama uygun bulamadım. Sürüm düşürme yapmaya çalıştım fakat olmadı. Realterm arama yöntemi denedim Mesajlar yada rehbere girmedi. Talkback güncel olduğu için talkback ile açamadım. Yazılım bilgileri aşağıdadır. Yardımcı olursanız sevinirim.
pin li sim card takiyorsun
pin girer girmez power tusuyla kapatip aciyorsun ekrani. "bildirim ayarlarina" giriyorsun. gerisini biliyorsun zaten.

16 Ara 2018
51
19
8
Bu yüntemi de denedim malesef cihaza açıkken simkart taktığımda simkartı algılamıyor. yeniden başlatınca açılışta görüyor pin kodu giriyorum kapat aç yapıyorum direk kurulum ekranı geliyor. bildirim ekranı açmıyor. simkartı çıkarmaya kalktığımda da bildirim ekranı geliyor ama aynı zamanda simkart algılanmadı yeniden başlat yazısı bildirim ekranına girmeyi engelliyor.

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
9 Ara 2019
1,831
3,012
113
17
İstanbul
Site adresi
Bu yüntemi de denedim malesef cihaza açıkken simkart taktığımda simkartı algılamıyor. yeniden başlatınca açılışta görüyor pin kodu giriyorum kapat aç yapıyorum direk kurulum ekranı geliyor. bildirim ekranı açmıyor. simkartı çıkarmaya kalktığımda da bildirim ekranı geliyor ama aynı zamanda simkart algılanmadı yeniden başlat yazısı bildirim ekranına girmeyi engelliyor.
Hızlı olmanız Gerekiyor Bir kaç Denemeden sonra olucaktır.

WhyLeR

Üye
Özel Üye
6 Kas 2018
440
1,649
93
cihaz kapaliyken takacaksin acilir acilmaz pin girip power la ekranı kapatip acacaksin. olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!