Hızlı Link Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ U3 Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ cihazına ait bu tarih itibariyle son sürümü paylaşacağım.

Yazılımı Odin Veya Samsung araçları ile yükleme yapabilirsiniz.

AP VERSION J710FQXXU3CSG1
CSC VERSION J710FQTUR3CSG1
ANDROID VER Oreo(Android 8.1.0)
BIT (BINARY/U) 3

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

iyi günler ben odin ile yazılımı yüklemeye calısıyorum fakat hata veriyor. Birde cihazı download moda aldıktan sonra frp lock :eek:ff yazıyor sorun bundan kaynaklanabilirmi ve bundan kaynaklanıyorsa nasıl açabilirim

iyi günler ben odin ile yazılımı yüklemeye calısıyorum fakat hata veriyor. Birde cihazı download moda aldıktan sonra frp lock :eek:ff yazıyor sorun bundan kaynaklanabilirmi ve bundan kaynaklanıyorsa nasıl açabilirim
Download mod resmini atarmısınız.​

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ cihazına ait bu tarih itibariyle son sürümü paylaşacağım.

Yazılımı Odin Veya Samsung araçları ile yükleme yapabilirsiniz.

AP VERSION J710FQXXU3CSG1
CSC VERSION J710FQTUR3CSG1
ANDROID VER Oreo(Android 8.1.0)
BIT (BINARY/U) 3

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

J710FQXXU3CSG1
Link Hatalı.

merhaba link kota aşıldı diyor. Yeniler misiniz

merhaba link kota aşıldı diyor. Yeniler misiniz
Merhaba hocam aşağıdaki konuya bir göz atın, kota aşımı hatası çözümüne dair..

Dosya için teşekkür ederim hocam, arkadaşımın telefonuna kurdum bu romu ama kurulumdan sonra telefon hattı görüyor (açılışta hattın şifresini istiyor) birini aramak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dosya için teşekkür ederim hocam, arkadaşımın telefonuna kurdum bu romu ama kurulumdan sonra telefon hattı görüyor (açılışta hattın şifresini istiyor) birini aramak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor.Telefondaki imei sorguladığımda farklı bir markaya ait olduğunu gösteriyor sanırım imei çakılmış cihaza, imesi uçmuş olabilir mi.
Patch cert gerekli büyük ihtimalle.

Dosya için teşekkür ederim hocam, arkadaşımın telefonuna kurdum bu romu ama kurulumdan sonra telefon hattı görüyor (açılışta hattın şifresini istiyor) birini aramak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor.

Patch Certificate işlemi yapılması gerek.
Sitenin üstündeki numaralardan iletişime geçip profesyonel araçlarla işlemi yaptırabilirsiniz.

Geri
Üst Alt