İstek Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ USB Sorunu

chakal

Üye
arkadasla sm-j710fq cihaz dm mod da yazılım atıyor sorun yok cihaz acılınca usb gormuyor adb mtp sadece sarj oluyor basına gelen varmı

ayğıt yöneticiden diğer mtp driverine al düzelir

arkadasla sm-j710fq cihaz dm mod da yazılım atıyor sorun yok cihaz acılınca usb gormuyor adb mtp sadece sarj oluyor basına gelen varmı

Bilgisayarınızda Chimera kurulu mu ? Chimeranın sürücüleri buna sebep oluyor.

Şarj soketini temizle olmassa soket değişecek

Bilgisayarınızda Chimera kurulu mu ? Chimeranın sürücüleri buna sebep oluyor.
evet kurulu ne yapmam lazım baska cihazları goruyor sıkıntı yok ama bunu takınca hic bir hareket yok sadece sarj ediyor ama yazılım atabiliyorum cihaza

evet kurulu ne yapmam lazım baska cihazları goruyor sıkıntı yok ama bunu takınca hic bir hareket yok sadece sarj ediyor ama yazılım atabiliyorum cihaza

MTP sağ tık sürücü güncelle 2. Sıradaki sürücüyü seçin düzelir.

ustam cihazı hic gormuyor aygıt yoneticisinden ne yapabilirimki acıkken pc baglayınca sadece sarj ediyor usb tanınmadı falan demiyor
cihazda şarj ediyor diye bildirim varmı yada geliştirici modu açın ordan usb hata ayıklamayı açın

cihazda şarj ediyor diye bildirim varmı yada geliştirici modu açın ordan usb hata ayıklamayı açın
arkadaslar anlatamadım galiba soket değişti download modda yazılım atıyor ama hic bir sekilde usb gormuyor cihaz tanınmadı falan demiyor *#0808# den değiştirdim
9090 dan uart usb değiştim hicbir sekilde usb gormuyor

Geri
Üst Alt