Samsung Galaxy J8 SM-J810F IMEI Repair Sorunu

Zafer33

Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım o yüzden yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim

Elimde samsung j8 cep telefonu var qualcomm işlemcili android 8 sd450 işlemci

Bana satan adam bunun kayıtlı olduğunu söyledi bende güvendim ama kayıtlı çıkmadı

Bende burada bu işin ustalarının olduğunu fark ettim. Sizce bu cihaza imei atılır mı??

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım o yüzden yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim

Elimde samsung j8 cep telefonu var qualcomm işlemcili android 8 sd450 işlemci

Bana satan adam bunun kayıtlı olduğunu söyledi bende güvendim ama kayıtlı çıkmadı

Bende burada bu işin ustalarının olduğunu fark ettim. Sizce bu cihaza imei atılır mı??
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ama imei repair işlemi yapılır.

Bu cihaza imei repair işlemi yapılmaz. Mecburen Pasaport kaydı yaptırmanız lazım.

Serdar hocam cihaza odin ile root atılabildiğini öğrendim bugün. Sizce imei repair yeni nesil cihazlara ne zaman yapılmaya başlanır veya belirli bir tarihi varmı?? İşlemcimin sd450 olmasının avantajı veya dezavantajı varmı?? Şimdiden teşekkür ederim

Serdar hocam cihaza odin ile root atılabildiğini öğrendim bugün. Sizce imei repair yeni nesil cihazlara ne zaman yapılmaya başlanır veya belirli bir tarihi varmı?? İşlemcimin sd450 olmasının avantajı veya dezavantajı varmı?? Şimdiden teşekkür ederim
Tam tersine Samsung cihazların Qualcom işlemcili olanları genelde imei repair olmuyor. Exynos olanlar genelde imei repair oluyor. Şuan herhangi bir gelişme yok. Bu android 8.0 gerçekten zorlu çıktı. Her konuda güvenlik yüzünden sorun yaşıyoruz.

Şimdi android 8.0 çözülmeden android 9.0 dağıtılmaya başlandı. bekleyip göreceğiz neler olacak.

Serdar hocam iyi günler, samsung j810f ile ilgili yeni bir güncellemeniz var mı? Imei repair yapmak istiyorum fakat araştırmalarım hep boşa çıkıyor

QCN yazılıp atılıyor diye biliyorum. Bir arkadaş yapmıştı.

Geri
Üst Alt