Yardım Samsung Galaxy J8 SM-J810F Set Warrantly Bit Kernel Sorunu

• Konbuyu başlatan gmz2902
  • Başlangıç tarihi
G

gmz2902

Merhaba foruma yeni üye oldum. Telefonuma root atmaya çalıştım fakat şuan açılmıyor ve sol üstte set warranty bit kernel yazıyor ne yapabilirim acil yardımcı olur musunuz? Telefonum smj810f

Samsunglar hakkında çok bilgim yok konu başlığını yardım diye acmaliydiniz moderatörler görürse düzeltirler belki anlayan ustalarımız yardımcı olacaktır

Merhaba foruma yeni üye oldum. Telefonuma root atmaya çalıştım fakat şuan açılmıyor ve sol üstte set warranty bit kernel yazıyor ne yapabilirim acil yardımcı olur musunuz? Telefonum smj810f
Tekfona uygun stok recovery bulp yüklemen gerekiyo TWRP olur stok romda yüklersen düzekir. j2 primr modelinde karşıkawtım bu sorunla

20200321_001514.jpg

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Düzeltebilir miyim? Hiç açılmıyor

Ekli dosyayı görüntüle 10862

Düzeltebilir miyim? Hiç açılmıyor
Telfona yüklemi oldunuz root dosyası bozuk oldundan ve ya odin dosya flaşlama yanliş gitdiyinde boyle sorunlar ortaya çıkıyor ve bu büyük bi sorun diyil telfonun modeline uyqun yazılım yüklerseniz telfon çalışacakdır size yardımcı olucam

Telfona yüklemi oldunuz root dosyası bozuk oldundan ve ya odin dosya flaşlama yanliş gitdiyinde boyle sorunlar ortaya çıkıyor ve bu büyük bi sorun diyil telfonun modeline uyqun yazılım yüklerseniz telfon çalışacakdır size yardımcı olucam
gerçekten çok teşekkür ederim ben hiç açılmayacak sanmıştım çok sevindim şimdi umarım hemen düzelir telefonum bekliyorum sizi

Bu yazılımı indirip Odin üzerinden yüklerseniz sorun çözülür.

indirmeye başlıyor sonrasında ağ hatası diyor

Umarım arkadaşın verdiği link işe yaramıştır. İyi geceler.
teşekkürler iyi geceler

https://cq.samfrew.com/a4aa72e6eacb...f4167f9e/TUR-J810FJXU4BSL1-20200203083720.zip bu linktekini indirsem olur mu?

tam hatırlamıyorum ama en son güncellediğimden beri güncelleme gelmiyor sürümünü de 9 gösteriyordu
Tamam o linki indirebilirsiniz. Bu gibi sitelerde indirmeler uzun sürer umarım bilgisayarınızda idm programı vardır.

teşekkür ederim ama siteye girince indirmeye çalıştığımda ip adresimde çok fazla bağlantı olduğu yazıyor.
eğer yazılım inmiyorsa bunu deneyin samsung un kendi sitesinde orjinal rom
Download Samsung Galaxy J8 SM-J810F XSG United Arab Emirates J810FJXS4BSH1 firmware

burdan da odin yükleme programı indir kur

Odin3

inen yazılımı kılasöre çıkar

odin ile yükle

burda size ne yapacağınızı anlatıyor kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz yapabilirsiniz​

Geri
Üst Alt