silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy M11 SM-M115F cihazına ait FRP Reset başarı raporunu paylaşacağım. Ben bu işlemi Chimera Tool ile yaptım. Bu araç ücretli bir araçtır.

Bu işlemi WhatsApp hattımıza mesaj atarak uzaktan bağlantı ile yaptırabilirsiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 31.05.1154 @ 2022-02-01
Delete FRP partition
Preparing Qualcomm programmer
Gathering device info
Downloading Qualcomm programmer
Connecting to Qualcomm programmer
Reading GPTs
Clearing FRP lock
Finished at local time: [02.01.22 15:07:12]
WorkID: 167980136

ustam a207f u3 frp ben ic bi sekilde hall edememisdim soylenenlere gore bi program varmis krediyle aciliyor varmi bi bilgin angi program chimera test pointle yapar ama elimde cimera suan yok

alliance shield apk ile frp yi kaldırabilirsin nasıl yapılacağı videolu anlatım youtube de mevcuttur

]

alliance shield apk ile frp yi kaldırabilirsin nasıl yapılacağı videolu anlatım youtube de mevcuttur

]
onlarin hepsini denedim root hatasi veriyor allianexde oyuzde yeni enson android 11 ler bazilarini acmiyor oyuzden kredili programlar var onlar aciyor ondan sordum

veri geri yüklemesinden sonra
s9 launcher yükleyerekmi deniyorsunuz

simdi s9 launcer yukluyor acarken farkli yerlere giriyor artik oyle eskiden giriyordu bende farli launcheri yukledim ekran acildi menuden alliancex acdim hesabimi girdim ama dediyim gibi alliance x root atasi veriyor yani artik belli biyere kadar destek veriyor suan son yazlimlarda programlar varmis krediyle aciyor internetden bakarsaniz nedemek istediyimi bu videoda bak aynisi basima geldi

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy M11 SM-M115F cihazına ait FRP Reset başarı raporunu paylaşacağım. Ben bu işlemi Chimera Tool ile yaptım. Bu araç ücretli bir araçtır.

Bu işlemi WhatsApp hattımıza mesaj atarak uzaktan bağlantı ile yaptırabilirsiniz.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 31.05.1154 @ 2022-02-01
Delete FRP partition
Preparing Qualcomm programmer
Gathering device info
Downloading Qualcomm programmer
Connecting to Qualcomm programmer
Reading GPTs
Clearing FRP lock
Finished at local time: [02.01.22 15:07:12]
WorkID: 167980136
edl moda alıp dft pro ile de qualcom service edl bölümünden frp generik işaretleyipte kırılır ,bir ustamızın işine yarar denemeyenler için belirtiyorum

Geri
Üst Alt