Güncelleme Samsung Galaxy M20 SM-M205F Sürekli Resetliyor

varol6161

Üye
Maalesef kurulum hata verdi. şimdi hic ekran gelmiyor. Ekran kapalı iken bazen odin görüyor. ancak son rom yukkeme olayından sonra her tulu kombinasyonu yaptım ama ekran kapalıykende algılamıyor. ceşitli kombnasyonlardaki denemlerde kablo takınca sadece bir titersim oluyor. bekleyince yine t,tresim oluyor. ekran yok. odın algılamıyor. odin alglatmak için ne yapabilirim. bununla brilikte odin dısında nasıl biir program deneyebilirim. odin usb den gördugunde Smart Switch denedim ama eski cihaz guncelleme yapamıyurm diyor. ama iki gun önce gunleleme yapıp son yazılım yuklendi. twrp de yaptım. ancak custom rom yuklerken bu hale geldi.suan bilgisayar hiç tanımlamıyor. pili soktum bekledim dun gece bu sabah usn gördü. ama yarım saat pili sokmek işe yaramadı. olurda odin yeniden aktif olursa hangi yazılım yuklemem gerek. gunelleme yapmadan rom root işlemleri yapmadan recwrydeki goruntuyu atıyorum. buna göre ne yapmam gerek

kurulum yaptım bildirim sesleri felan geliyor ama ekran karanlık yazılımdan once böyle bir srpun yoktu

Cihaz Türkiye cihazı ise Türkiye yazılımı deneyin.​

SM-M205F_M205FDDS9CWB1_Q(Android 10)_TUR_Factory Rom (5 File)_20230302

bu rom yuklu herseyi çalıyor ses sarj alıyor vs vs sadece göruntu yok

Geri
Üst Alt