Samsung Galaxy Note 10 Lite SM-N770F ROOT İsteği

Cihazın yazılım bilgilerini ekliyebilirmisin ?

Model: SM-N770F
Sales Code: PHE
Country Code: SPAIN
Timezone: Europe/Istanbul
Android Version: 10 [QP1A.190711.020] [SDK 29]
Build Date: Sat Dec 28 17:08:15 KST 2019
PDA Version: N770FXXU1ASLJ [december 2019, revJ]
Phone Version: N770FXXU1ASLJ [december 2019, revJ]
CSC Version: N770FOXM1ASLJ [december 2019, revJ]
Product Code: PHE
HIDSw Version: N770FXXU1ASLJ/N770FOXM1ASLJ/N770FXXU1ASLJ/N770FXXU1ASLJ
Board Platform: UNIVERSAL9810
Modem Platform: SHANNON360
Serial Number: RF8N129YK1K
Imei: *********************
Unique Number: CE12193CB40405343F7E
Connections: AT,MTP
Network Type: GSM
SIM Status: ABSENT,ABSENT
Multisim Config: DSDS
Knox Version: v30
Warranty Bit: 0
Security Patch: 2020-01-01
Data Encryption State: encrypted
Successfully finished.

Bootloader ve oem açın prenormalden çıktığından emin olun.
Cihaza magisk apk indirin ve kurun.
Cihaza uygun yazılımı indirin.(z3x boxda var)
Ap kısmını cihaz hafızasına atın.
magisk uygulamasına girin yükle diyip dosya seç ve yamala diyin.
Otomatik olarak indirip yamalıyacak.
Download kısmında magisk_patched dosyası olucak
O dosyayı z3xden ap kısmına girin 3noktaya basarak userdata.img tikini kaldırın diğerleri kalsın
BL CP uygun dosyaları seçin yazılımdan
CSC kısmına home_csc seçin
Cihaza format atın reboot bootloader seçin ve yazılımı başlatın cihaz açıldığında rootlanmış olucak sadece magisk apk yüklemeniz gerekiyo

ustam hata veriyor malesef açmıyor reboot bootloder diye bir mode yok onu anlamadım

dakika

Video da 11'e kadar herşey aynı. Z3x box ve cihaza uygun orjinal yazılım gerekiyor. Dosyayı yüklemek için z3xden yazılım yükleme kısmına gelip sırasıyla böyle seçiyoruz :
BL
MAGİSK PATCHED
CP
HOME_CSC

Daha sonra magisk patched dosyasından userdata.img tikini kaldırıyoruz ve yüklüyoruz bu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yok ustam malesef olmuyor hataya geçiyor flashtan sonra reboot kapadım elle format için yine hataya geçiyor

dakika

Video da 11'e kadar herşey aynı. Z3x box ve cihaza uygun orjinal yazılım gerekiyor. Dosyayı yüklemek için z3xden yazılım yükleme kısmına gelip sırasıyla böyle seçiyoruz :
BL
MAGİSK PATCHED
CP
HOME_CSC

Daha sonra magisk patched dosyasından userdata.img tikini kaldırıyoruz ve yüklüyoruz bu kadar.
Her türlü denedik olmadı. Eğer bu cihaza siz IMEI Repair ve patch işlemi yapmış iseniz. Chimera Tool da log kayıtları vardır. Log kayıtlarını atarmısınız. Chimera Tool sitesi üzerinden de kullanıcı adı ve şifre girerek geçmişe dönüp tüm yapılan işlemler log kayıtları mevcuttur.​

Her türlü denedik olmadı. Eğer bu cihaza siz IMEI Repair ve patch işlemi yapmış iseniz. Chimera Tool da log kayıtları vardır. Log kayıtlarını atarmısınız. Chimera Tool sitesi üzerinden de kullanıcı adı ve şifre girerek geçmişe dönüp tüm yapılan işlemler log kayıtları mevcuttur.
Ustam Şuan Samsunda Yeni Bir Güvenlik Mevcut Vip Bölümünde Anlattığınızda Büyük İhtimal Benim Yaptıklarımla Aynı vbmeta error bazı cihazların xda mevcut İncele İstersen Bir Bilgi veriyim o elindeki cihazın twrp varsa vardır büyük ihtimalle magisk patchle twrpyi yamala öyle dene benim elimdeki cihaz n770f twrp yok olsa deneyeceğim

N770F U1 Root Edile Bilir Durumda Sadece Boot.img Dosyasını Magisk İle Patchleyip Odin Ap Kısmından Yükleyerek Rootluya Bilirsiniz
(Odinden Auto Reboot Seçeneğini Kaldırın Patchli Dosyayı Yükledikten Sonra Manuel Yeniden Başlatığ Direk Wipe Data Yapmanız Lazım)
Ardından Rootlanmış Şekilde Açılacaktır Tek Sorun Hiç Bir Repair Aracının Patchle İlgili Sorunu Çözememiş Olmasıdır Onun Dışında İşlemler İçin Root İhtiyacınız Varsa Dediğim Şekilde Cihazı Rootlaya Bilirsiniz

NOT
Rootladıktan Sonra CTSprofile sizde false olarak görünecektir ona aldırmayın ben patch işlemi için onuda düzelttim denedim olmadı

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 37
Geri
Üst Alt