Samsung Galaxy Note 10 Plus Custom ROM Android 11 IMEI Şebeke Hatası

• Konbuyu başlatan Ercanziyanak
  • Başlangıç tarihi
E

Ercanziyanak

Android 11 sürümü dr ketan ROM'u kurdum ama IMEI yok yani Türkiye'den gsm. Nasıl fırlatabilirim? Dosya Discord'dan olabilir, lütfen uygulama vs yardım edin. Şebeke hizmeti yok. Bana bir araç verin lütfen.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210331-215028_Settings.jpg
    Screenshot_20210331-215028_Settings.jpg
    153.2 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20210331-215308_Settings.jpg
    Screenshot_20210331-215308_Settings.jpg
    269.7 KB · Görüntüleme: 30
Note 10 Plus için maalesef Android 11'de patch olayı bulunmuyor. Henüz çıkmadı diye biliyorum. Bende takipteyim çünkü. Çıkar çıkmaz geçiş yapacağım 11'e.

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Note 10 Plus için maalesef Android 11'de patch olayı bulunmuyor. Henüz çıkmadı diye biliyorum. Bende takipteyim çünkü. Çıkar çıkmaz geçiş yapacağım 11'e.
bu rom costom android 11 ilerleyen sürecte tool bu custom için mi çıkacak stock için mi?

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bu rom costom android 11 ilerleyen sürecte tool bu custom için mi çıkacak stock için mi?
Çıktığı zaman elbette ki stock için çıkar. Ancak customa uyarlanabilir mi denemek lazım. Lakin custom romlar hep bi beta gibi olduğundan sürekli güncellemeler gelip durduğundan hiçbir custom rom, stock rom kadar pürüzsüz olmuyor maalesef. Bu yüzden her sürüm değişiminde imei ile oynamamak için stock romda kullanmak mantıklıdır. Çok çok root yetkisi verip dilediğiniz birkaç modlamayı yapar kullanırsınız.

Çıktığı zaman elbette ki stock için çıkar. Ancak customa uyarlanabilir mi denemek lazım. Lakin custom romlar hep bi beta gibi olduğundan sürekli güncellemeler gelip durduğundan hiçbir custom rom, stock rom kadar pürüzsüz olmuyor maalesef. Bu yüzden her sürüm değişiminde imei ile oynamamak için stock romda kullanmak mantıklıdır. Çok çok root yetkisi verip dilediğiniz birkaç modlamayı yapar kullanırsınız.
bu romu kullanma sebebim galaxy watch saatime baglanıyor olması güvenli klasörü açıyor olması ...Yoksa ben de meraklısı değilim custom romun çozumunu bilsem stock roma geçerim.

Geri
Üst Alt