Samsung Galaxy Note 10 Plus Factory Reset Sonrası Açılmama Sorunu

eren65

Yasaklı
only official released binaries are allowed to be flashed hatsı veriyor acılmıyor yardım edecek bir babayigit aranıyor lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-12-24 at 15.12.29.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-24 at 15.12.29.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 19
only official released binaries are allowed to be flashed hatsı veriyor acılmıyor yardım edecek bir babayigit aranıyor lütfen yardım edin
Tahminimi söyleyeyim
Repair yapılmış
Formatta sonra da oem i aktif etmemişsiniz
Sonuç bu

Cihaz yurt dışı beye daha önce root yapılmış. Bu şekilde olunca cihaza format attıktan sonra Wi-Fi bağlayıp o kurmanız gerekir. Yoksa bu hatayı verir.

Bu hatadan şimdi kurtulmak için mecburen yazılım yüklemeniz lazım. Eğer cihazınıza imei repair işlemi yapılmış ise o zaman tekrar patch Certificate İşlemi yaptırmanız lazım.​

Cihaz yurt dışı beye daha önce root yapılmış. Bu şekilde olunca cihaza format attıktan sonra Wi-Fi bağlayıp o kurmanız gerekir. Yoksa bu hatayı verir.

Bu hatadan şimdi kurtulmak için mecburen yazılım yüklemeniz lazım. Eğer cihazınıza imei repair işlemi yapılmış ise o zaman tekrar patch Certificate İşlemi yaptırmanız lazım.
Hocam cihaz istanbuldan alındı ben saun bursadayım elimde boxta yok satacagıım

Geri
Üst Alt