Samsung Galaxy Note 10 Plus IMEI Repair Sonrası Akıllı Saat Bağlantı Sorunu

yunusediz

Üye
Herkese merhaba,
Note 10+ cihazıma imei repair işlemi yapırdıktan sonra samsung wearable üzerinden ne yaparsam yapayım akıllı saatimi eşleştiremedim.Eşleşme ekranında kalıyor ve bağlanmıyor.Desteğinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkür ederim

Herkese merhaba,
Note 10+ cihazıma imei repair işlemi yapırdıktan sonra samsung wearable üzerinden ne yaparsam yapayım akıllı saatimi eşleştiremedim.Eşleşme ekranında kalıyor ve bağlanmıyor.Desteğinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkür ederim

Root yöntemi olarka magisk kullanılarak Safety net doğrulaması geçerli hale gelirse düzelir.

Magisk Yükleyin
MagiskHide Props Config eklentisini indirin ve kurun.
Terminalden su ve props komutlarını girin.
Özel props ekle düzenle (Add/Edit custom props) seçin
n yazıp ekleyin.
ro.product.manufacturer değerini google olarak değiştirin.

Farklı problemler ortaya çıkabilir tüm risk size ait.

Root yöntemi olarka magisk kullanılarak Safety net doğrulaması geçerli hale gelirse düzelir.

Magisk Yükleyin
MagiskHide Props Config eklentisini indirin ve kurun.
Terminalden su ve props komutlarını girin.
Özel props ekle düzenle (Add/Edit custom props) seçin
n yazıp ekleyin.
ro.product.manufacturer değerini google olarak değiştirin.

Farklı problemler ortaya çıkabilir tüm risk size ait.
Hocam kusura bakmayın bu işlerde sizin kadar usta değilim. magisk hide props config i indirdim ve kurdum fakat terminalden su ve props komutunu nasıl gireceğim veya props nasıl ekleyeceğim bu konuda biraz daha açık yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Yanıtınız için ayrıca teşekkür ederim

Playstore'den terminal indirip kurun.

Aynı sorun bendede var U4 Sürüm cihazım imei repair'den sonra samsung wearable üzerinden galaxy watch active 2 saatim çalışmıyor. Kullaklık olan Buds Live de sorun yok

Hocam sonuç ne oldu, çözebildiniz mi sorunu? Aynı sorun benim imei repair'li Samsung Galaxy Note 10 cihazımda da var. Samsung Galaxy Watch Active 2 saati bir türlü bağlayamıyorum, Galaxy Buds kulaklıkta sıkıntı olmuyor. Saati başka telefonlara bağlarken de sorun olmuyor. Sorununuz çözüldüyse lütfen bilgilendiriniz.

Hocam sonuç ne oldu, çözebildiniz mi sorunu? Aynı sorun benim imei repair'li Samsung Galaxy Note 10 cihazımda da var. Samsung Galaxy Watch Active 2 saati bir türlü bağlayamıyorum, Galaxy Buds kulaklıkta sıkıntı olmuyor. Saati başka telefonlara bağlarken de sorun olmuyor. Sorununuz çözüldüyse lütfen bilgilendiriniz.

Cihaz hangi yöntemle root edildi ?

İşlemi ben yapmadım ancak Magisk olması lazım çünkü telefoncuda işlem yapıldıktan sonra Magisk Manager adlı bir uygulama eklenmiş telefona.

Magisk manageri açıp ana ekranından ekran alıntısı eklermisiniz.

Screenshot_20201123-160316.jpg

Öncelikle magiskin tam yetkilerini alın.Sonrasında magisk hide ile çözebilirsiniz.Üst kısımda Yüklendi:N/A yazan yerde 20.4 yazmalı.
Yetkiyi aldıktan sonra Safety.net kontrolüde yapın.
Hocam konuya biraz uzağım nasıl yapacağımı detaylı anlatmanız mümkün müdür?

Geri
Üst Alt