Samsung Galaxy Note 10 Plus IMEI Repair Yapılmış Yazılım Güncelleme

U

utkkan

Foruma henüz kayıt oldum, elimdeki note10+ cihazım kayıtlı ve güncelleme yapmak istiyorum cihaz Android 9 UI 1.5, Android 10 güncellemesi yapmak istiyorum ama imei gitmeden nasıl güncelleme yapabilirim ya da yaptırabilirim. Ankaradayım ücreti mukabilinde yapabilecek varsa eğer iletişime geçerse sevinirim.

Foruma henüz kayıt oldum, elimdeki note10+ cihazım kayıtlı ve güncelleme yapmak istiyorum cihaz Android 9 UI 1.5, Android 10 güncellemesi yapmak istiyorum ama imei gitmeden nasıl güncelleme yapabilirim ya da yaptırabilirim. Ankaradayım ücreti mukabilinde yapabilecek varsa eğer iletişime geçerse sevinirim.
imei sorguladığında model olarak ne gözüküyor

güncellemeyi wifi üzerinden kendin yapabilirsin ama hat çekmez onun için chimera tool u olan bi telefoncuya gitmen lazım patch yapılması lazım

telefondan yazılım güncellemeye bastığımda işlem başarısız diyor. bi de telefon rootsuz. bu 3 günlük deneme sürümü olan chimera var onu alsam kendim yapabilir miyim aklımdaki şeyi ?

telefondan yazılım güncellemeye bastığımda işlem başarısız diyor. bi de telefon rootsuz. bu 3 günlük deneme sürümü olan chimera var onu alsam kendim yapabilir miyim aklımdaki şeyi ?
3 günlük sürüm yapar otomatik güncelleme kapalı olabilir.bilgisayardan yükleye bilirsin güncellemeyi yazılım atarak

Cihaza IMEI Repair yapılmış o yüzden yazılım güncellemesi veya yüklemesi sonrası şebeke gider. Tekrar şebeke gelmesi için cihaza tekrar root yapılıp ardından Chimera Tool ile Patch Certificate İşlemi yapılması lazım.

Bunları uzaktan bağlantı ile bizde yaparız. Siz yazılımı yükleme yaptıktan sonra getirisini hallederiz.​

3 günlük sürüm yapar otomatik güncelleme kapalı olabilir.bilgisayardan yükleye bilirsin güncellemeyi yazılım atarak

yıllardır iphone kullandım şimdi birden androide geçince afalladım. aşamaları ve nasıl yapacağımı bilmiyorum 60 tl sanırım 3 günlük sürümü çok bir fiyat olarak gelmedi bana ama uygulamayı bilmediğim için alamıyorum :).
Wifi üzerinden otomatik güncelleme açık. Geliştirici seçeneklerinde sistemi oto güncelle var o kapalı.

Cihaza IMEI Repair yapılmış o yüzden yazılım güncellemesi veya yüklemesi sonrası şebeke gider. Tekrar şebeke gelmesi için cihaza tekrar root yapılıp ardından Chimera Tool ile Patch Certificate İşlemi yapılması lazım.

Bunları uzaktan bağlantı ile bizde yaparız. Siz yazılımı yükleme yaptıktan sonra getirisini hallederiz.

Telegramdan yazdım hocam ( Adım Utkan ücretliler grubuna girdim ) süreci detaylıca anlatabilirseniz hemen halledebileceğimiz bir işlemse telegramdan yazın ona göre konuşup ücreti mukabilinde halledelim yarın.

Telegramdan yazdım hocam ( Adım Utkan ücretliler grubuna girdim ) süreci detaylıca anlatabilirseniz hemen halledebileceğimiz bir işlemse telegramdan yazın ona göre konuşup ücreti mukabilinde halledelim yarın.
Tamam müsait zamanda dönüş yapacağım.​

bende note 9 var ımeı kayıtlı androıd 10 guncelleme cıktıgında guncellersem sebeke gıderse uzaktan baglantıyla yaparmısınız bırde server la ımeı atılsa fıyat ne olur

bende note 9 var ımeı kayıtlı androıd 10 guncelleme cıktıgında guncellersem sebeke gıderse uzaktan baglantıyla yaparmısınız bırde server la ımeı atılsa fıyat ne olur
Uzak bağlantı ile yaparız. Bir kere root olduğu zaman artık server üzerinden olmuyor.​

merhaba ,
SM-N975W model note 10 plus telefon imei kayıt işlemi server üzerinden yapılabilir mi ?
Güncel fiyat nedir ?
teşekkürler...

Hocam aynı sorun bende de var bana da yazar mısınız
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hocam ben imei attım güncelleme yapmak istiyorum sonrasında giden lebeke için ücret nedir

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
Whatsapp İrtibat Numaramız:
0552 637 54 78
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
Telegram Adresimiz:
https://t.me/gsmturkeynet

Merhaba server kayıtlı snapdragon note 10 plus var. İmemi sorgulamada yolcu beraberinde gelen kayıtlı cihaz yazıyor. Iphone 5s üzerine kayıtlı. Android 12ye güncellemeye çalışıyorum. Telefondan girince yazılımınız güncel diyor. Güncelleme yapmıyor mu yoksa güncelleme henüz gelmemiş mi? Bunu nereden öğrenebilirim? PC'den güncellesem imei gider mi?

Geri
Üst Alt