Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975 Chimera Sertifika ve Reboot Sorununu Çözebilen Var mı?

buggi

Üye
Merhaba Arkadaşlar elimde SM-N975F U7 var malum Android 10 a dönemiyorum Android 11 de güvenlik sorunu yüzünden her Cert işleminden sonra restart da kalıyor cihaz. Elimde de sadece chimera tolls pro var bu konuda çözüm sağlayabilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar elimde SM-N975F U7 var malum Android 10 a dönemiyorum Android 11 de güvenlik sorunu yüzünden her Cert işleminden sonra restart da kalıyor cihaz. Elimde de sadece chimera tolls pro var bu konuda çözüm sağlayabilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Teşekkürler.
İNDİR bu romu patch yaptıktan sonra yükle düzelir inşallah

Dostum hemen deneyeceğim teşekkür ederim.

Magisk ile rootladım fakat bu rom da da aynı sorunu yaptı dostum birşeyi yanlışmı yapıyorum aceba Chimera her şeye OK veriyor

HAyır direk indirdiğim patchli romu attım rootlayıp cert yaptım

Hocam teşekkür ederim sanırım oldu :) dedim ama kapatıp açınca yine ağda kayıtlı değil dedi :-(

Son düzenleme:
Kesinlikle geç geliyor :) İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Valla hocam belki birilerine daha yardımcı olur ümidi ile sıralı yazıyorum
  1. Yukarıda ilettiğiniz Patch li rom u indirdim ve ODIN ile temiz kurulum yaptım
  2. Yine ODIN ile ROOT için gerekli olan TWRP ve yükledim ve TWRP ile açıp tekrar telefonu fabrika moduna aldım.
  3. Root dosyalarını attım ve TWRP ile kurulumlarını yaptım
  4. Kurulum sonrası sadece WIFI ayarlarını ayparak herşeyi atlayıp ana ekrana kadar geldim.
  5. Telefonu uçak moduna aldım ve Magisk i yükledim
  6. Sonrasında Chimera Tools ile CERT işlemini yaptım.
  7. En son olarak Odin ile Patch li romu tekrar yükledim
Bu adımlardan sonra *#0011# ile test ettim ve çalıştı.
Hat biraz geç gelebiliyor yaklaık 20 - 30 sn kadar sonrasında sıkıntısız çalışıyor.

Valla hocam belki birilerine daha yardımcı olur ümidi ile sıralı yazıyorum
  1. Yukarıda ilettiğiniz Patch li rom u indirdim ve ODIN ile temiz kurulum yaptım
  2. Yine ODIN ile ROOT için gerekli olan TWRP ve yükledim ve TWRP ile açıp tekrar telefonu fabrika moduna aldım.
  3. Root dosyalarını attım ve TWRP ile kurulumlarını yaptım
  4. Kurulum sonrası sadece WIFI ayarlarını ayparak herşeyi atlayıp ana ekrana kadar geldim.
  5. Telefonu uçak moduna aldım ve Magisk i yükledim
  6. Sonrasında Chimera Tools ile CERT işlemini yaptım.
  7. En son olarak Odin ile Patch li romu tekrar yükledim
Bu adımlardan sonra *#0011# ile test ettim ve çalıştı.
Hat biraz geç gelebiliyor yaklaık 20 - 30 sn kadar sonrasında sıkıntısız çalışıyor.
geçmiş olsun chimerada böyle hatalarda autopatch romu arat yükle öğrendin artık

Chimera ile 2 aydır yazışıyoruz hep sabrım için teşekkür ediyorlar adamlar huawei ile kafayı kırmışlar Samsung a bir tane update getiremediler hala uyumlu rom yayınlıyorlar. Android11 in güvenlik sertifikası ile ilgili bir problem normalde bu isteseler 1 saatte çözerler ama lisans sattıktan sonra umursamıyorlar.

Chimera ile 2 aydır yazışıyoruz hep sabrım için teşekkür ediyorlar adamlar huawei ile kafayı kırmışlar Samsung a bir tane update getiremediler hala uyumlu rom yayınlıyorlar. Android11 in güvenlik sertifikası ile ilgili bir problem normalde bu isteseler 1 saatte çözerler ama lisans sattıktan sonra umursamıyorlar.
z3x ve octopu ta sorun olmuyor chimera da çözmesi lazım

Adamlara anlattık ama duvar gibiler 1 kere yapınca bir daha yüzne bakmıyorlar Octo almadığım için çok pişmanım bu işin ticaretinde de değilim zaten elimde 2 tane huawei vardı p40 pro onları fabrika modundan çıkarmak için almıştım aradada eski telefonumu (note10) u hallederim daha ucuza gelir diye düşünerek almıştım.

@prens45 hocam tekrar merhaba dünkü rom dan sonra şebeke vs halloldu fakat 256 gb olan hafıza 32 ye düştü bu durum başınıza geldi mi hiç bu romdan sonra

Uçmaz değil mi cert vs :)

Geri
Üst Alt