Tavsiye Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F IMEI Değişimi Sonrası Güncelleme Yaptım, Şebeke Hatası Yaşıyorum

• Konbuyu başlatan yusuf7575
  • Başlangıç tarihi
Y

yusuf7575

Herkese iyi günler.
Telefonum note 10+ (SM-N975F) imei değişimi yapıldı ve sonrasında güncelleme yaptım.Cihazı açtığımda şebeke hiçbir türlü gelmedi ne yapabilirim ?

muhtemelen sertifika gitmiştir tekrar ücretli araçlar ile patchlenmesi gerekiyor

Ücretli araçlar derken? Ben telefoncuya yaptırdım ona götürecektim ama yasak var.Nasıl yapılıyorsa ben yapamaz mıyım az çok bu işlerden anlıyorum.

Ücretli araçlar derken? Ben telefoncuya yaptırdım ona götürecektim ama yasak var.Nasıl yapılıyorsa ben yapamaz mıyım az çok bu işlerden anlıyorum.
sen yapamazsın cihaz gerekli onun için yasak olmayan tanıdığına ver

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle
Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

GSM Turkey Ücretli İşlemler
Bugün yaptırdığım yere götürdüm uğraştı yapamadı. İmei olayından sonra telefon en son sürüm güncellendiği için patch kabul etmiyormuş.Baya bişiler denedi olmadı bende telefonu bıraktım yapamaz ise sizle iletişime geçicem.

telefonunuzun android sürümünü biliyor musunuz ve ya arama ekranında *#1234# yapıp foto atabilmilir misiniz ?

Herkese iyi günler.
Telefonum note 10+ (SM-N975F) imei değişimi yapıldı ve sonrasında güncelleme yaptım.Cihazı açtığımda şebeke hiçbir türlü gelmedi ne yapabilirim ?
Cihazınız yurt dışı ve IMEI Repair işlemi görmüş. Normalde cihazı güncelleme ve yazılım yükleme işlemi yapmamanız lazımdı. Şimdi sadece cihaza root atılıp patch Certificate İşlemi yapılması lazım. Uzaktan bağlantı ile yapıyoruz.

Cihazınız yurt dışı ve IMEI Repair işlemi görmüş. Normalde cihazı güncelleme ve yazılım yükleme işlemi yapmamanız lazımdı. Şimdi sadece cihaza root atılıp patch Certificate İşlemi yapılması lazım. Uzaktan bağlantı ile yapıyoruz.

Telefoncu yaptı ama olmadı.Sanırım En son sürüme çekmiş güncelleme ile ve patch bu güncellemede olmuyor.Sürüm düşürmeye çalıştı oda olmadı telefonu bıraktım bekliyorum haber verecek bana.Eğer olmaz ise iletişime geçerim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

telefonunuzun android sürümünü biliyor musunuz ve ya arama ekranında *#1234# yapıp foto atabilmilir misiniz ?

Telefonu bıraktım telefoncuya o yüzden geldiğinde atabilirim ancak.

Bu arkadaşla aynı durumdayim... N975FXXS4CTD1 Android sürümü ve mayıs ayı güncellemesi aldığı için de patch Cert işlemi Chimera ve z3x ile olmuyor. Unsupported modem uyarısı veriyor. Eski modemlere de dönüş yapılamıyor. Desteğin verilmesini bekliyoruz baya bir süredir. Samsungun mayıs ayı güncellemesini alan tüm cihazlara patch cert ve repair olmuyor diye biliyorum.. bilen biri varsa cıksın bizi kurtarsın aga :)))

Bu arkadaşla aynı durumdayim... N975FXXS4CTD1 Android sürümü ve mayıs ayı güncellemesi aldığı için de patch Cert işlemi Chimera ve z3x ile olmuyor. Unsupported modem uyarısı veriyor. Eski modemlere de dönüş yapılamıyor. Desteğin verilmesini bekliyoruz baya bir süredir. Samsungun mayıs ayı güncellemesini alan tüm cihazlara patch cert ve repair olmuyor diye biliyorum.. bilen biri varsa cıksın bizi kurtarsın aga :)))

Aynen inşallah en kısa zamanda çözülür.

1 Haziran güncellemesi alan note 10 plus n975F telefonlara ne zaman işlem yapılır ?

Sizin sorununuz bu konu ile alakalı değil gerekli konuyu açın yeni bilgiler gelince arkadaşlar sizinle paylaşacaktır hocam

1 Haziran güncellemesi alan note 10 plus n975F telefonlara ne zaman işlem yapılır ?
Bizde bekliyoruz şuan

Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F U4 bu cihazın mayıs 2020 güncellemesini yapan arkadaşlar cihazlarınız sorunu halledildi mi yani şu gelmeyen güncelleme geldi mi aynı sorun benim cihazımda da var ve son path işlemi yapılamadığı için şebeke bulmuyor.

Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F U4 bu cihazın mayıs 2020 güncellemesini yapan arkadaşlar cihazlarınız sorunu halledildi mi yani şu gelmeyen güncelleme geldi mi aynı sorun benim cihazımda da var ve son path işlemi yapılamadığı için şebeke bulmuyor.

Malesef gelmedi.Geldiğinde forumda duyuru yapılacaktır.

Bu konuda gsm servislerin küçük bir araştırma yaptım, g.kore nin yani bir yazılımı ile patch cert işlemi bekleyen n975f u4 mayıs güncellemesi almış cihazlara yeni bir yeniden komple yazılım yükleyebiliyorlar, cihaz aktif çalışır durumda olup bütün güncellemeleride alıyor bilgisini aldım, fakat maddiyat boyutu, 220 dolar civarı. Mayis ve öncesi Note10plus güncellemeleri için oluyor, haziran ve sonrası güncellemeler için şimdilik olmuyor bu işlem.

Mayis ayı güncellemesi henüz gelemediği gibi sanırım mayıs güncellemesi geldikten sonra 3, 5 ay içerisinde oda gelir. Bir önceki güncelleme sanırım martta gelmiş, 5 ay geçmemesine rahmen mayıs ayı güncellemesi alan cihazlara patch cert gelmedi halen.

N975FXXS6CTGA
1 Ağustos 2020 Güvenlik yaması
Sanırım bu cihaz hiç bir şekilde olmuyor doğru mu acaba ?

Geri
Üst Alt