Cihazın U Sürümü ne hocam ona göre Ustamız Yardımcı Olsun @Subzorro
Bu iş görür mü hocam?
fb33934aa7b4f181e5b9b2f9d6951235.jpg

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herşeyi hallettim teşekkür ederim :) bootloader kilidini geri kapatsam sıkıntı olurmu acaba

Merhaba evet kırmızı yazıları kaldırabileceğiniz dosyayı hazırlıyorum.Odin İle BL bölümünden yükelyeceksiniz.
Merhaba hocam. Benim cihaz da sm-N975f geçenlerde bir telefoncudan imei tamir ettirdim hem 4. g çalışmıyor hemde cihazın açılışında kırmızı uyarı yazıları çıkıyor. Türkcell maxi plus 5 marka telefonun imesini atmışlar, Bu dosyayı bende yüklesem kırmızı yazılar gider mi? Ve 4.5g çalışması için ne yapmam lazım? Bana yardımcı olurmusun? Birde sürekli parmak izi güncellemesi ekranda beliriyor ve güncceleme yapamıyorum?

Merhaba hocam. Benim cihaz da sm-N975f geçenlerde bir telefoncudan imei tamir ettirdim hem 4. g çalışmıyor hemde cihazın açılışında kırmızı uyarı yazıları çıkıyor. Türkcell maxi plus 5 marka telefonun imesini atmışlar, Bu dosyayı bende yüklesem kırmızı yazılar gider mi? Ve 4.5g çalışması için ne yapmam lazım? Bana yardımcı olurmusun? Birde sürekli parmak izi güncellemesi ekranda beliriyor ve güncceleme yapamıyorum?
Kardeşim tekrar imei tamir ettirdim 4.5 sorunu halloldu ama hala açılıştaki kırmızı yazılar görünüyor. Elemana sordum yapacak birşey yok diyor. Bu konuda yardımcı olurmusun?

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Subzorro hocam bana yardımcı olurmusun? yada yardımcı olacak bir arkadaşımız varmı? Cihazımın modeli

Ekli dosyalar

• thumbnail_Screenshot_20201103-020153_DeviceKeystring.jpg
    thumbnail_Screenshot_20201103-020153_DeviceKeystring.jpg
    75.5 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Merhaba " Magisk Manager ile boot.tar dosyasını patch yapın. " bölümünde process error diyor ve dosya oluşmuyor. Nerede hata yapıyorum acaba?

Geri
Üst Alt