bende kırmızı uyarı çıkmıyor zaten sıkıntı yok. ama ben buna twrp yüklesem ordan efs yedeği alsam sonra işleme bir şey olması durumunda efs yedeğini geri yüklesem işlem geri gelirmi benim için önemli olan budur nasıl twrp yükleyeceğim?
Hocam Bir Sıkıntı Cıkmaz
İşlemleri Dogru Yaparsaniz.

Ozaman ben normal twrpyi yukleyeyim sonra efs yedegini alayim rom veya root gibi seyleri yukleyebilirim bir sey olursada eski yedekten geri dönerim doğrumudur?
Aynen doğru ama bence riske atmayın kendinizi
O BL unlcok yapıldıysa Server ile olmamıştır. Knox sayacı a bakın 1 yazıyordur zaten.

Son düzenleme:
Öncelikle root checker apk yükleyin. Ve kontrol edin root var mı?

root yok phone info adlı programdan bakmıştım knox 0x1 zaten. artık bende riske atmayayım, ama sıfırlayacağım zaman ne yaparım bilmem aldığım kişı sıfırlama yapma normal tek tek uyglmlrı resimleri vs. silersin dedi. acaba orjinalden sıfırlasam bir şey olurmu?

root yok phone info adlı programdan bakmıştım knox 0x1 zaten. artık bende riske atmayayım, ama sıfırlayacağım zaman ne yaparım bilmem aldığım kişı sıfırlama yapma normal tek tek uyglmlrı resimleri vs. silersin dedi. acaba orjinalden sıfırlasam bir şey olurmu?
Root vardır büyük ihtimalle, root olmadan olmaz. Siz Magisk Manager APK kurun. Magisk açıp resim atın.​

Root vardır büyük ihtimalle, root olmadan olmaz. Siz Magisk Manager APK kurun. Magisk açıp resim atın.
Screenshot_20200225-175835.jpg
Aslında benim için root çokta önemli değil yeterki sıfırlama yapabileyim yoksa telefonu temizlemek istediğimde tek tek bir şeyler silmek zor olur

eyw kraLL bu işin hakkını verenlerdensin ha :)

Geri
Üst Alt