Yardım Samsung Galaxy Note 10 SM-N970F U5 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan hhhezret
  • Başlangıç tarihi
H

hhhezret

selam aleykum arkadaslar elimdeki n970 u5 surumlu cihazi repair yapiyorum root yaziyorum patch yaparken unsupported modem hatasi aliyorum. eng modem yazarken radio hatasi cikiyor karsilasdinizmi boyle sorunla

Orginal imeileri yuklerken ayni hatani veriyor chimera sorunu nasil coze bilirim

Orginal imeileri yuklerken ayni hatani veriyor chimera sorunu nasil coze bilirim
root var ise kaldırıp deneyin stock romda knox 0 iken yapar çimera ama knox değişti ise beklemek zorundasınız rootladıysanız eft ile restore original imei deneye bilirsiniz

root var ise kaldırıp deneyin stock romda knox 0 iken yapar çimera ama knox değişti ise beklemek zorundasınız rootladıysanız eft ile restore original imei deneye bilirsiniz
Eft ile denedim imeiler sifirlandi. Stock frimde yukluyub denedim ama modem hatasi verir
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Combinationda yapa bilirmiyim aceba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eft ile denedim imeiler sifirlandi. Stock frimde yukluyub denedim ama modem hatasi verir
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Combinationda yapa bilirmiyim aceba
Beklemeniz Gerek Hata Veriyorsa Patch Yapatken
Boxlara Güncelemniz Gelemei Lazım İşlem Yapailmeniz İcin

Geri
Üst Alt