Samsung Galaxy Note 2 SM-N7100 Ses Problemi

Sevgiler

Üye
Arkadaşlar note 2 N7100 modelinde konuşmada ses karşı tarafa gitmiyor ve karşı tarafın sesi gelmiyor yani ses ne gidiyor ne de geliyor bunun çözümü varsa yardım edermisiniz. Yazılım falan denedim ama çözüm bulamadım galiba donanımsal bir sorun sizde böyle bir sorunla karşılaştıysanız çözümüne dair bir bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar note 2 N7100 modelinde konuşmada ses karşı tarafa gitmiyor ve karşı tarafın sesi gelmiyor yani ses ne gidiyor ne de geliyor bunun çözümü varsa yardım edermisiniz. Yazılım falan denedim ama çözüm bulamadım galiba donanımsal bir sorun sizde böyle bir sorunla karşılaştıysanız çözümüne dair bir bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.
Hoparlör Verince Gidip Geliyormu Hocam

Şuna bakin
Note 2 ses gelip gitmiyorsa bu parçayı ısıtın yada değiştirin.

Ekli dosyalar

• Note 2 ses gelip gitmiyorsa bu parçayı ısıtın yada değiştirin.jpg
    Note 2 ses gelip gitmiyorsa bu parçayı ısıtın yada değiştirin.jpg
    60.7 KB · Görüntüleme: 74
Geri
Üst Alt