Yardım Samsung Galaxy Note 3 Cihaza Xposed Kurmak İstiyorum

• Konbuyu başlatan Velvet Underground
  • Başlangıç tarihi
V

Velvet Underground

Rootlu Note 3 cihazıma Xposed Framework kurulumu yapmak istiyorum ama yardımcı olacak herhangi bir Türkçe makale vs. bulamadım. Bilen birisi varsa mümkünse video anlatım sağlayabilir mi?

Rootlu Note 3 cihazıma Xposed Framework kurulumu yapmak istiyorum ama yardımcı olacak herhangi bir Türkçe makale vs. bulamadım. Bilen birisi varsa mümkünse video anlatım sağlayabilir mi?
Custom rom mu cihaz da stoxk mu?
Custom kurmanizi tavsiye ederim.
Bazı customlarda xposed hazir var.
Video çekmek uzun iş zaten youtube da felan da bulursun videolarını.
@barı hirece de bu konuda ustaddir

Custom rom mu cihaz da stoxk mu?
Custom kurmanizi tavsiye ederim.
Bazı customlarda xposed hazir var.
Video çekmek uzun iş zaten youtube da felan da bulursun videolarını.
@barı hirece de bu konuda ustaddir
Custom ROM kuramıyorum çünkü elimde hiç boşta hafıza kartı vs. yok. Direk telefonun kendi hafızasından flashlayabilirmiyim? Lineage OS denedim ama flashlanmadı.

Custom ROM kuramıyorum çünkü elimde hiç boşta hafıza kartı vs. yok. Direk telefonun kendi hafızasından flashlayabilirmiyim? Lineage OS denedim ama flashlanmadı.
Evet kendi hafızasından da flashlanabilir.
O cihazlar datayı şifrelemez
Biyerde eksik birşeyler yapmışsınızdır cihazı hafızanda diye hata vermez

Evet kendi hafızasından da flashlanabilir.
O cihazlar datayı şifrelemez
Biyerde eksik birşeyler yapmışsınızdır cihazı hafızanda diye hata vermez
Ama heryerde Wipe data, system, cache and Dalvik cache yapmamı söylüyor ve flashlama yaparken hata veriyor hata kodu 7 idi hatırladığım kadarıyla

Ama heryerde Wipe data, system, cache and Dalvik cache yapmamı söylüyor ve flashlama yaparken hata veriyor hata kodu 7 idi hatırladığım kadarıyla
Dosyanın yedeği mevcut ise pc çekersiniz ve wipe yaptıktan sonra cihazı reboot recovery yapar mtp bağlarsınız daha sonrasında da atmak istediğiniz zip uzantalı rom atar recoveryden yükleme yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt