Çözüldü Samsung Galaxy Note 3 N900 N900Q N9000Q IMEI Repair

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmei numaram kopyalanmış gözüküyor e devlette bu yöntem ile tamir olurmu

İletişim adresi paylaşmak yasak size tam olarak ne lazım buradan yardımcı olabilirim
Hocam şöyle anlatayım note 3 telefonu Vestel telefonum bozulduğu için abimden aldim telefonu açtım biraz arayüzü eski ama iş yapar dedim sim taktım ağda kayıtlı değil diyor IMEI kopyalanmış gözüküyor e devlette ve bende madem IMEI aticam veya tamir edicem dedim ilk önce rom atmaliyim dedim ve note 8 romunu kurdum şuan telefon canavar ama tek eksigim IMEI yıldız kare sıfır altı kare yaptigimdada hiçbir menu çıkmayıp ağda kayıtlı değil diyor imei değişimi veya tamiri nasıl yaparım IMEI değişimi yapmama yardım edecek veya klonlanmış imeimi kurtarmama yardım edicek veya yardımcı olan herkese simdiden teşekürler

Hocam şöyle anlatayım note 3 telefonu Vestel telefonum bozulduğu için abimden alan m telefonu açtım biraz arayüzü eski am iş yapardedim sim taktım ağda kayıtlı değil diyor IMEI kopyalanmış gözüküyor e devlette ve bennde madem IMEI aticam veya tamir edicem dedim ilk önce rom atmaliyim dedim ve note 8 tonu kurdum şuan telefon canavar ama tek eksigim IMEI yıldız kare sıfır altı kare yaptigimdada hiçbir menu çıkmayıp ağda kayıtlı değil diyor ayarlardan aradığımda IMEI numaram gozukuyor
Sizin kopyalama derdiniz mi var suan yoksa imei gorunmedigi icin sebeke problemimi.

Çözüldü - Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM IMEI Maskeleme (Her Cihaza Uyarlanabilir .)
Cihazda custom rom var galiba. Bu konudan esinlenerek birseyler yapabilirsin

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İmei numaram kopyalanmış başka birisi tarafından telefon 2 sene önce ikinci el alindiydi abi evde yatiyodu abimlerin kullanmak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor hemde
Sizin kopyalama derdiniz mi var suan yoksa imei gorunmedigi icin sebeke problemimi. Direk IMEI nasıl degisirim

Çözüldü - Samsung Galaxy J7 Pro SM-J730GM IMEI Maskeleme (Her Cihaza Uyarlanabilir .)

İmei numaram kopyalanmış başka birisi tarafından telefon 2 sene önce ikinci el alindiydi abi evde yatiyodu abimlerin kullanmak istediğimde ağda kayıtlı değil diyor hemde
Kalıcı nasıl yapacağız peki konu sahibi abi geçici bahsetmiş galiba

Sizin kopyalama derdiniz mi var suan yoksa imei gorunmedigi icin sebeke problemimi.

Hocam direk IMEI değişmeye kalksam nasıl yapılabilir atmış olduğunuz linkteki yöntem kalicimidir rom değişikliği yapmak istemiyorum

Hocam direk IMEI değişmeye kalksam nasıl yapılabilir atmış olduğunuz linkteki yöntem kalicimidir rom değişikliği yapmak istemiyorum
Format yazilim vb. Islemlerde silinir

Cihazı tekrar N9000Q yapıp stock rom kurmak istedim ama sadece N9000Q boot dosyasını flashlıyıp stock kurmaya çalıştım system kısmında hata verdi. Ne yapmalıyım?

Cihazı tekrar N9000Q yapıp stock rom kurmak istedim ama sadece N9000Q boot dosyasını flashlıyıp stock kurmaya çalıştım system kısmında hata verdi. Ne yapmalıyım?
Bu konu IMEI Repair konusu, siz sorun ile ilgili yeni bir konu açın yardımcı olalım.​

Merhaba Arkadaşlar yeni güvenlik ve eski güvenlik note 3'ler için Repair işlemini sizlere videolu olarak sundum. Dosyaların linkini sizlere bu konu altında paylaşacağım Lütfen Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayalım.
Videoyu Mutlaka Sonuna Kadar İzleyiniz.

Arkadaşlar Bu Arada Dikkat Edilmesi Gereken Konu: Yalnızca Basebandı P10 Olan Cihazlar İçin Geçerlidir Her Cihazda İşlem Yapılamaz Lütfen İşlem Yapmadan Önce Baseband Sürümünüzü Kontrol Ediniz. Base band kontrolü için cihazın içini açıp ana kartın arkasında bulunan base band entegresine bakmanız lazım.

Resimdeki Base Band olmayan Modele aittir.

e9d380e14ffa385fafad94678529585b.jpg

Video Link:

ustam emeğine sağlık bendeki model de baseband p10 ama işlemler yapılınca cert yaptığımızda certti fail

Bu konuyu arkadaslarla görüşüp kilieyecegim. Daha yapan görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt