Yardım Samsung Galaxy Note 3 Neo SM-N7500Q Videolarda donma Sorunu

ozmeniletisim71

VIP Üye
arkadaşlar herkese iyi geceler ilk defa böyle birşey görüyorum youtubeden video açtığım zaman videolar ağır çekimde akıyor fabrika ayarlarına döndüm olmadı yazılım attım olmadı bu donanımsal bir arıza mı daha önce başına gelen var mı

arkadaşlar herkese iyi geceler ilk defa böyle birşey görüyorum youtubeden video açtığım zaman videolar ağır çekimde akıyor fabrika ayarlarına döndüm olmadı yazılım attım olmadı bu donanımsal bir arıza mı daha önce başına gelen var mı
Daha once basima gelmisti.
Ogyoutube yüklemiştim o sekilde calisiyordu. Deneyin derim

Custom rom deneyin derim.

YouTube Vanced dene reklamsızdır ve videoları arkaplanda oynatma özelliği vardır
normal youtube ile bir farkı yoktur

Ustam yazılım attım custom rom attım sadece Youtube değil başka internetten video izlerken de yapio bende uğraşmaktan sıkıldım iade ettim

Ustam yazılım attım custom rom attım sadece Youtube değil başka internetten video izlerken de yapio bende uğraşmaktan sıkıldım iade ettim
Custom romda bile yapıyorsa o zaman sorun başka birşey. Çünkü custom romlar genelde stabil olur. Cihazı kasmaz ve ram çok harcamaz.

Ustam custom rom varsa zahmet olmasa kendi kulandigim not3 Neo bu aralar kasmaya başladı denemekte fayda var teşekürler

Ustam custom rom varsa zahmet olmasa kendi kulandigim, not3 Neo bu aralar kasmaya başladı denemekte fayda var teşekürler
Sorun yaşıyorsanız Note 3 Neo'nuz için kesinlikle özel bir ROM düşünmeye değer. Özel ROM'lar genellikle eski cihazlara yeni bir soluk getirebilir, performansı artırabilir ve yeni özellikler sağlayabilir. Sadece kurulum talimatlarını dikkatlice takip ettiğinizden emin olun. İyi şanlar!

Geri
Üst Alt