Yardım Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C EFS Yedeği

• Konbuyu başlatan andoridx
  • Başlangıç tarihi
A

andoridx

Yurtdışı note 5 kullanıyorum (N920c) telefona imei atıldı. Daha sonra bir problemden dolayı stock rom yüklemek zorunda kaldım fakat stock rom yükleyince imei gitti. Yedek almamıştım. Daha sonra tekrar imei tamir ettirdim ve bunun efs yedeğini aldım. Şuan stock rom atmam gerekiyor. Attıktan sonra imei gidecek. efs yedeğini kursam geri gelir mi?

Yurtdışı note 5 kullanıyorum (N920c) telefona imei atıldı. Daha sonra bir problemden dolayı stock rom yüklemek zorunda kaldım fakat stock rom yükleyince imei gitti. Yedek almamıştım. Daha sonra tekrar imei tamir ettirdim ve bunun efs yedeğini aldım. Şuan stock rom atmam gerekiyor. Attıktan sonra imei gidecek. efs yedeğini kursam geri gelir mi?
Yapılan İşlemlerde İmei numaranız gitmiyor. Repair den sonra yama işlemi yapılıyor tekrardan Rom Yüklemeniz halinde gene Patch yapılması gerekecektir. Orjinal Numarası olmadığından dolayı aldığınız yedekler işinize yaramayacaktır.

Yapılan İşlemlerde İmei numaranız gitmiyor. Repair den sonra yama işlemi yapılıyor tekrardan Rom Yüklemeniz halinde gene Patch yapılması gerekecektir. Orjinal Numarası olmadığından dolayı aldığınız yedekler işinize yaramayacaktır.
Tekrar telefoncuya gitmeden bu sorunu nasıl çözebilirim? Stock rom atacak olmamın sebebi TWRP den kernel yükledikten sonra karşılaştığım ''kernel is not seandroid enforcing '' hatası. Açılış ekranında bu hata var ve sadece download moda girebiliyorum.

Tekrar telefoncuya gitmeden bu sorunu nasıl çözebilirim? Stock rom atacak olmamın sebebi TWRP den kernel yükledikten sonra karşılaştığım ''kernel is not seandroid enforcing '' hatası. Açılış ekranında bu hata var ve sadece download moda girebiliyorum.
Kernel stock rom üzerinde çalışmıyor demekki.

Android sürümü nedir?

Android 6.0.1 ve 7.0 için bir yöntem var.

SM-N920C

DB Aygıtı bekleniyor... Tamam
Telefon bilgisi okunuyor...
Model: SM-N920C
Android sürümü: 7.0
Ürün Kodu: SM-N920CZDUPAK
Telefon Versiyon: N920CXXU5CRL1
PDA sürümü: N920CXXU5CRL3
CSC sürümü: N920COJV4CRB3
CSC ülke kodu: PAKISTAN
CSC satış kodu: PAK
HW sürümü: MP 0.700
Telefon SN: RF8H212SSSP
Yonga(chip) adı: EXYNOS7420
Moderm bordu: SHANNON333
Security patch: 2018-08-01
RF cal tarih: 20160216
IMEI: 35XXXXXXXXXXX
Super Kullanıcı yetkisi kontolü... yetki Var
zTool Başlatılıyor... Tamam
Running zTool, please wait... Tamam
Okuyor modem... hata (2)
DİYE BİRŞEY VAR VE ŞEBEKE GELMİYOR SORUN NE OLABİLİR...

SM-N920C
Bu konuda bana yardım edin lütfen ne yapmam lazım

SM-N920C

DB Aygıtı bekleniyor... Tamam
Telefon bilgisi okunuyor...
Model: SM-N920C
Android sürümü: 7.0
Ürün Kodu: SM-N920CZDUPAK
Telefon Versiyon: N920CXXU5CRL1
PDA sürümü: N920CXXU5CRL3
CSC sürümü: N920COJV4CRB3
CSC ülke kodu: PAKISTAN
CSC satış kodu: PAK
HW sürümü: MP 0.700
Telefon SN: RF8H212SSSP
Yonga(chip) adı: EXYNOS7420
Moderm bordu: SHANNON333
Security patch: 2018-08-01
RF cal tarih: 20160216
IMEI: 35XXXXXXXXXXX
Super Kullanıcı yetkisi kontolü... yetki Var
zTool Başlatılıyor... Tamam
Running zTool, please wait... Tamam
Okuyor modem... hata (2)
DİYE BİRŞEY VAR VE ŞEBEKE GELMİYOR SORUN NE OLABİLİR...
Z3X Box lisanslı mı?​

Geri
Üst Alt