FRP Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C FRP ve OEM Kapalı

fbiugur

Üye
Merhabalar,
Ustalar bir tane n920c telefon mevcut usb hata ayıklama ve oem kapalı frp aktif odin ile yazılım yemiyor combinasyon 4lü dosya stock sboot ve boot dosyalarını tek tek denedim recovery açılmıyor samsung note 5 yazısında kalıp dowloading moduna atıyor bunun için var mı önerisi olan içindeki vdrileri silmeden kurtaracak veya kilitleri açacak bir çözüm ...
şimdiden yardım için teşekkürler..

NOT;
şu dosyalar belki çözüm olabilir elinde olan var paylaşabilir mi

20211116_082959.jpg
20211118_132422.jpg

telefon normal açılıyr mu yoksa gmail adresi mi soruyor.soruyorsa zaten format atılmıştır.

Hayır telefon galaxy note 5 yazısında bekleyip dowload moduna alıyor normal yazılımda yemiyor tam anlam veremedim ya donanımsal yada frp ve oem sen yapıyor

Hayır telefon galaxy note 5 yazısında bekleyip dowload moduna alıyor normal yazılımda yemiyor tam anlam veremedim ya donanımsal yada frp ve oem sen yapıyor
otamatik download mode giriyorsa emmc sıkıntısı olabilir

Ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum hocam ama nırmalde de her halukarda odin ile yemesi lazım açılışta frp sorar yememsi değişik sadece stock recovery yükledim system update dedi ve %32 kaldı sonrası artık recovery de girmiyor bence boxla rom atılırsa düzelir gibi ama net bilmiyorum tecrübesi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

Bu cihazda OEM kilidi yok hatırladığım TWRP kurmayı deneyin DM Verity hatası var cihazda.Z3X ile DRK fixte denenebilir.

yüklerse fabrika modunda açılacak ve usb hata ayıklama açıp frp reset yap sonra download moda alıp tekrar reset frp yap tekrar açılacaktır ondan sonra 4 parçalı stock rom at

yüklerse fabrika modunda açılacak ve usb hata ayıklama açıp frp reset yap sonra download moda alıp tekrar reset frp yap tekrar açılacaktır ondan sonra 4 parçalı stock rom at
İlgin için teşekkürler ustam ama yemedi böyle bir hata var
20211119_163429.jpg
20211119_163202.jpg

paylaştığım yazılımı yüklemiyor değil mi

4 parçalı romu denedim olmadı drk lı dosysyı birazdan deneyeceğim... evet yazılum atmada ya fail hatası veriyor yada rql close z3x de de usb bulunamadı diyor oysa tüm driverları yeniledim farklı pc de de denedim

yazılımı hidden img dosyasını seçmeden yüklermisin
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

z3x boxla yükle drk yazılımını yüklerken hidden img dosyasının tikini kaldır öyle yükle

yazılımı hidden img dosyasını seçmeden yüklermisin
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

z3x boxla yükle drk yazılımını yüklerken hidden img dosyasının tikini kaldır öyle yükle
Hidden atladığında system de kalıyor bu sefer de ya odin ile Rqt-close hatası veriyor drk hatasını geçmek için dosya var mı elinizde

Geri
Üst Alt