İstek Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Note 5 Android 7.0 FRP Sorunu

enesbasar1

Üye
Daha önce farklı bir telefon için bir video yayınlamıştı arkadaş favorilere eklemeyi unutmuşum ve yaklaşık 2 gündür arıyorum onu ama bulamadım çareyi konu açmakta buldum.Videoda arkadaş s voice gizlilik politikası üzerinden kırıyordu.
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Daha önce farklı bir telefon için bir video yayınlamıştı arkadaş favorilere eklemeyi unutmuşum ve yaklaşık 2 gündür arıyorum onu ama bulamadım çareyi konu açmakta buldum.Videoda arkadaş s voice gizlilik politikası üzerinden kırıyordu.
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Cihazın download ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Ekli dosyalar

• IMG_20190211_133425.jpg
    IMG_20190211_133425.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20190211_133541.jpg
    IMG_20190211_133541.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 34
Sorun bu yöntemle çözülmüştür lakin türk insanı herzaman kolaya kaçmak ister herzaman 2 gb lik dosyaları indirmek mümkün olmuyor. Daha kolay yöntemi var mıdır ?
Tabiki var. Ama siz onu yapabilirsiniz. Ben şu an PC başında değilim.

Combination içinden sboot.bin ve boot.img dosyasını ayrı ayrı 7zip programı ile .tar yapın. Ve odin açın boot.tar dosyasını AP kısmından seçin. Sboot.tar dosyasını BL kısmından seçin. Cihaz açılınca usb hata ayıklama açık gelecek. Herhangi bir frp Tool ile frp kırın.

Cihazı takar download moda alın. Stock rom içinden aynı şekilde sboot.bin ve boot.img alıp yukarıdaki işlemleri yapıp cihaza yükleyin. İşlem tamamdır.

Bu dosyaları siz upload ederseniz güzel olur. İyi forumlar.

Geri
Üst Alt