malesef olmuyor samsung note 5 n920c andoid sürümü 7 ama odinle yüklerken hata eriyor frp yapmam gerek baska yoluu var mı
Hata vermesinin sebebi ilk olarak odin en son sürüm indirin. Sonra indirdiğiniz yazılımın sonundaki md5 yazısını silin sadece .tar olarak kalsın o şekilde yükleme yapın.

Sorunun bununla alakalı olduğunu düşünüyorum. Eğer cihaz yanında ise recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

usta sildim ama malesef bu hatayı verdi secure check fail (pıt)
bu arada odin son sürüm

Ekli dosyalar

• 20180918_232351.jpg
    20180918_232351.jpg
    354.6 KB · Görüntüleme: 48
usta sildim ama malesef bu hatayı verdi secure check fail (pıt)
bu arada odin son sürüm
Bu Combination dosyasını yükleme yapamazsınız. Bu cihazınız ile uyumlu değil. Sizin cihazınız U5 konudaki Combination Dosyası U4 sizin uygun Combination dosyasını bulup indirmeniz lazım. Konuya birazdan nasıl bu cihazın frp kırılır onu anlatacağım. Biraz bekleyin gerekli dosyaları da vereceğim.

Bu Combination dosyasını yükleme yapamazsınız. Bu cihazınız ile uyumlu değil. Sizin cihazınız U5 konudaki Combination Dosyası U4 sizin uygun Combination dosyasını bulup indirmeniz lazım. Konuya birazdan nasıl bu cihazın frp kırılır onu anlatacağım. Biraz bekleyin gerekli dosyaları da vereceğim.
Valla usta bende pek anlamiyorum note 5 yazinca indirdim saol

samsung note 5 u4 frp yapamıyorum abi yardımcı olma şansın varmı

Bu Combination N920C ye uygun değil. N920A için. Z3x,Odin,Octaplus,Chimera ile denendi Cİhaz u4 Combination u4 ama uymuyor.

Geri
Üst Alt