0716ba6d2056c8e45f668369de75fe57.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C cihazının FRP Sorunu nasıl aşılır onu anlatacağım.

Yapılışı;

1. Samsung USB Driver indirin ve çalıştırın.

2. Odin 3.13.1 yazılım yükleme programını masa üstüne çıkartın ve açın.

3. Combination U5 indirin ve cihaza yükleyin.

4. Ayarlara girin ve usb hata ayıklama açın ve varsa oem kilidini açın.

5. Hesap makinesini açın *#0808# tuşlayın ve DM+ACM+ADB seçin ve reboot yapın.

6. Cihaz açılınca cihazı download moda alın ve saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

7. Burada bulunan yazılımı indirin.

8. Odin ile yazılımı aşağıdaki gibi seçerek yükleme yapın.

Yükleme yaparken eğer yazılım tek parça ise sıkıntı yok yükleyin direk. Ama 5 parça ise seçimi yaparken
AP > AP

BL> BL

CP> CP

CSC> HOME CSC

seçerek yükleme yapın.

9. Cihaz açıldığı zaman frp olmayacak.

Gene takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

hocam cihaz sıfırlandığı için frp var. Sadece odin ile yazılımı indirirsek frp kalkar mı acaba ? Teşekkür ederim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

usta sorun çözüldü tşkler frp kaldırıldı yardımların için saol

usta odin ile sadece yazılımı yükleyince kalkıyor mu? Cihaz sıfırlandığı için u5 combination dosyasını yükleyemiyorum. Yani yazılım direk FRP kaldırma yazılımı mı? Teşekkürler.

hocam cihaz sıfırlandığı için frp var. Sadece odin ile yazılımı indirirsek frp kalkar mı acaba ? Teşekkür ederim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

usta odin ile sadece yazılımı yükleyince kalkıyor mu? Cihaz sıfırlandığı için u5 combination dosyasını yükleyemiyorum. Yani yazılım direk FRP kaldırma yazılımı mı? Teşekkürler.
Combination yükle sonra yazılım yükle düzelir.

kolay gelsin. 2senekırık bekleyen telefona yapıldı ancak parmak izi desnei unuttuk . sizin videolardan izledik ncak fro lok: on olduğu için hata verdi. yinesizden onun için de baktık ama odinde dond hata veriyro.nasıl düzelebilir.

Merhabalar Note 5 telefonumun mailini doğru girmeme rağmen olmadı çözüm adımları hakkında yardımcı olabilir misiniz

0716ba6d2056c8e45f668369de75fe57.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C cihazının FRP Sorunu nasıl aşılır onu anlatacağım.

Yapılışı;

1. Samsung USB Driver indirin ve çalıştırın.

2. Odin 3.13.1 yazılım yükleme programını masa üstüne çıkartın ve açın.

3. Combination U5 indirin ve cihaza yükleyin.

4. Ayarlara girin ve usb hata ayıklama açın ve varsa oem kilidini açın.

5. Hesap makinesini açın *#0808# tuşlayın ve DM+ACM+ADB seçin ve reboot yapın.

6. Cihaz açılınca cihazı download moda alın ve saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

7. Burada bulunan yazılımı indirin.

8. Odin ile yazılımı aşağıdaki gibi seçerek yükleme yapın.

Yükleme yaparken eğer yazılım tek parça ise sıkıntı yok yükleyin direk. Ama 5 parça ise seçimi yaparken
AP > AP

BL> BL

CP> CP

CSC> HOME CSC

seçerek yükleme yapın.

9. Cihaz açıldığı zaman frp olmayacak.

Gene takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.
Teşekkür ederim.Test edildi,başarılı...

emeğinize sağlık note5 u5 de denedim oldu yalnız Combination yükledikden sonra hesap makinesi açaılmıyor uygulamalara girdiğim gibi atıyor qem kilidini açıp yazılımı yükledim sonuç olumlu frp kalktı bilginize

aklımızda olsun 2 saniye de okey.
Operation: Reset FRP UFS
Selected model: SM-N920C
Selected port: COM125 USB Serial Port
Software version: 37.0

Hold 'Vol down' and press 'POWER ON' for 2-3 seconds
Checking phone at COM125 OK
Phone detected, do not release 'Vol down'
Reading data from phone... error (2)

Port not selected

Selected port: COM125 USB Serial Port

Hold 'Vol down' and press 'POWER ON' for 2-3 seconds
Checking phone at COM125 OK
Phone detected, do not release 'Vol down'
Reading data from phone... OK
Release 'Vol down' now
Comparing selected model... match (N920C)
Setup connection... OK
Reseting FRP... OK
Rebooting phone... OK
Reset FRP done
Usta bu hangi box ve bağlantı kablon usb den mi?

combinasyonu yükledim fakat cihaz titriyor ve açılmıyor çözüm ne olabilir

Buradaki yöntemleri denedim hocam ama oem ve frp kilidi aktif olduğu için ve galaxy yazısında kaldığı için odin Rql Close hataaı veriyor çözüm için fikriniz var mı

Buradaki yöntemleri denedim hocam ama oem ve frp kilidi aktif olduğu için ve galaxy yazısında kaldığı için odin Rql Close hataaı veriyor çözüm için fikriniz var mı

FRP olsada OEM kapalı olsada bu hatayı vermez her şekilde Fabrika yazılımını alır cihaz.DRK problemi vardır.

FRP olsada OEM kapalı olsada bu hatayı vermez her şekilde Fabrika yazılımını alır cihaz.DRK problemi vardır.
U4 u5 Drk fix dosyasını yükledim olmadı yeni çıkan drklar var ama bulamadım var mı elinizde ustat

Geri
Üst Alt