Yardım Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C U5 Sürüm Düşürme İşlemi

serhattin

Üye
Herkese merhaba,

Forumda yeniyim. Konuyu araştırdım ama ilgili bir başlık bulamadım...
Note 5 N920C telefonum 7.0 sürümüne güncellendikten sonra 4G ağdan düşüyor. Ayarlardan Sadece Edge bağlan diyince ağda kalıyor ancak bu sefer de internet çok yavaş oluyor haliyle.

Bunun 7.0 sürümüne update olduktan sonra başladığını düşünüyorum. 7.0 sürümünden tekrar 6.0 sürümüne dönemiyorum. Çünkü u5 firmware li bir 6.0 sürüm yok.
Yapılabilecek bir şey var mı? Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçecektir. (Bu hali ile telefonu kullanmak gerçekten çok eziyet veriyor...)

Syg.
S.G.

Ekli dosyalar

• note5.JPG
    note5.JPG
    35.8 KB · Görüntüleme: 39
Herkese merhaba,

Forumda yeniyim. Konuyu araştırdım ama ilgili bir başlık bulamadım...
Note 5 N920C telefonum 7.0 sürümüne güncellendikten sonra 4G ağdan düşüyor. Ayarlardan Sadece Edge bağlan diyince ağda kalıyor ancak bu sefer de internet çok yavaş oluyor haliyle.

Bunun 7.0 sürümüne update olduktan sonra başladığını düşünüyorum. 7.0 sürümünden tekrar 6.0 sürümüne dönemiyorum. Çünkü u5 firmware li bir 6.0 sürüm yok.
Yapılabilecek bir şey var mı? Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçecektir. (Bu hali ile telefonu kullanmak gerçekten çok eziyet veriyor...)

Syg.
S.G.
*#1234# yapıp çıkanı yazarmısın

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AP : N920CXXU5CRL3
CP : N920CXXU5ARH1
CSC : N920COJV4CRB3
MODEL : SM-N920C

Birkaç kere kendim firmware yükledim sorunu halletmek için. İlk otomatik güncellemenin paremetrelerini hatırlamıyorum maalesef.
Ancak hatırladığım, sadece s5, u5 gibi firmware atabildiğim...

Smart switchle yedek aldıktan sonra.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için -1 adet daha mesajın olması gerekiyor.

Şu an indiriyorum... Yarın veya Cuma günü deneyip bildireceğim.
Ama bu stock rom da 7.0, sizce faydası olur mu?

Şu an indiriyorum... Yarın veya Cuma günü deneyip bildireceğim.
Ama bu stock rom da 7.0, sizce faydası olur mu?
Evet ama denemekte fayda vqr zira 6.0.1 de 4 g sorunsuzsa 7.0 da sirun varsa cihazınızın donanımsal bir sorunu yoksa çözülmelidir. Birde yazılımı yükledikten sonra bur hard reset atmayıda unutmayın.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler. Mutlaka deneyerek geri bildireceğim.

Geri
Üst Alt