Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Yazılım Yüklerken Yanlışlıkla Nand Erase İşaretledim

erkocdemir

Üye
Arkadaşlar n920c nam-ı değer note 5 cihazı sadece güvenli modda açılıyordu, yazılım yükleyerek bu sorunu aşmak istedim lakin yanlışlıkla odinde "Nand Erase" tıklı kalmış.Artık cihazı hiçbir şekilde Download Mod'a geçiremiyorum.Usb Jig ve Samsung 300k tool programıyla bile Download mod'a geçmiyor.Cihaz SAMSUNG logosunda takılı kalıyor.forumlarda pit dosyası yüklenecek şeklinde bilgi aldım lakin odin download moda almadan hiçbir işlem yapmıyor.Lütfen işin ehlinden yardım bekliyorum..

Arkadaşlar n920c nam-ı değer note 5 cihazı sadece güvenli modda açılıyordu, yazılım yükleyerek bu sorunu aşmak istedim lakin yanlışlıkla odinde "Nand Erase" tıklı kalmış.Artık cihazı hiçbir şekilde Download Mod'a geçiremiyorum.Usb Jig ve Samsung 300k tool programıyla bile Download mod'a geçmiyor.Cihaz SAMSUNG logosunda takılı kalıyor.forumlarda pit dosyası yüklenecek şeklinde bilgi aldım lakin odin download moda almadan hiçbir işlem yapmıyor.Lütfen işin ehlinden yardım bekliyorum..
Pc Görüyormu Cihazı Logo'da İken Eğer Görüyorsa Yardımcı Olabilirim.

Bu Yazılımı Odin'in En Son Sürümü İle Yükleyin Bağlantı Görüyorsa Odinden Atın.
[Gizli içerik]
download mod'a girmeyen cihaza yazılım yüklenmiyor ki üstadım? setup connection diyor odin yani download moda almamı bekliyor

z3x crackli hali var adb bağlantısını görmüyor

Cihazı bilgisayara bağlayınca ne olarak görüyor.

sutamelimde n920c var cihaz açılmıyor şarja takılıdında dowland moda geçiyor

sorun ne olabilir

Geri
Üst Alt