silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920L cihazına ait EFT Dongle ile bizzat Türkçe dil eklemesi yaptığım android 7 stock rom'u paylaşacağım.

Bu indirdiğiniz yazılımı direk odin ile seçip yükleme yapabilirsiniz. Yükleme yaparken cihazınız da android 7 olması lazım.

4 GB boyutunda yazılımdır. Gene yazılım yedeğini de EFT Dongle ile aldım.

Dosya şifrelidir ama konu altından mesaj yazıp şifre isteyen arkadaşlara özel mesaj ile şifre gönderilecektir.

Dosya şifresini istemekte aceleci davranmazsanız sevinirim. Bizimde işlerimiz oluyor fırsat buldukça şifreyi mutlaka göndereceğim.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bide benim suan kurulu olan yazilim lineage os 8.0.1 yazılımı yani android 8 oreo yüklü bunu sıfırlayıp sizdeki stock romu odinle kursam sıkıntı olurmu
Kurabilirsiniz muhtemelen. Gerçi ben lineageos daha çok seviyorum.

Cok sağlun dün aksam kurdum cok guzel ama sms yollarken gönderilmiyor mesaj servis numarasıda yok nasil duzeltebilirim

F
Format atarsam telefoncu imeili gider dedi yedek simkart al dedi bir tek benim sim kartta sms atmiyor başka simkartta atiyor sms yi ama sim kartim diger telefonlarda sms atiyor
Müşteri hizmetlerini aradınız mı? Unlock Sorunu da olabilir.

Aradım bir kac kod verdı denedim olmadı sms mesaj merkezini bulman lazim dedi o degişmiştir dedi ama sms mesaj merkezi yok bu romda
Premımum mesaj ile ilgili bir sorun için çözüm vardı. Ona bir bakın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190117-102115.png
    Screenshot_20190117-102115.png
    49.4 KB · Görüntüleme: 18
Evet aramada sorun yok mesaj almada sorun yok sadece sms atamıyorum başarısız diyor TURKTELEKOM

Yazılımı yükledıkten sonra sebeke gitti tabı simkartım icinde idi telefomcuya verdim yeni imeil attı ama bir tek benim sim kart sms atmıyor diger hatlari takinca atiyor

Yazılımı yükledıkten sonra sebeke gitti tabı simkartım icinde idi telefomcuya verdim yeni imeil attı ama bir tek benim sim kart sms atmıyor diger hatlari takinca atiyor
Yardimci olabilirim isterseniz. Telefona tw quick support yuklerseniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üstat bu romu yükledim drk problemi vardı cf rootla düzelttim şimdi repair vs. yaptım n920L model cihaz şimdi lg u+ diye açılıyor bilgin var mı yardım edebilir misin

Geri
Üst Alt