paylaşım için teşekkürler şifre lütfen

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920T cihazına ait original stock rom paylaşacağım. Bu yazılımı EFT Dongle ile Türkçe yaptım. Odin programı ile yükleme yapabilirsiniz.

Konuda Şifre Yok

eline sağlık ustam
2 farklı cihazda kullandım ama kapalı alanlarda şebeke çekmiyor
eft olmadığı için orjinal romunu türkçe dil ekleyemiyorum

eline sağlık ustam
2 farklı cihazda kullandım ama kapalı alanlarda şebeke çekmiyor
eft olmadığı için orjinal romunu türkçe dil ekleyemiyorum
Konudaki yazılımı yükleyin. Odin ile yükleme yapabilirsiniz. EFT Dongle gerekmez.​

Konudaki yazılımı yükleyin. Odin ile yükleme yapabilirsiniz. EFT Dongle gerekmez.​
ustam aynı yazılım değil mi
mesela şuan evdeki bütün telefonların şebekesi var ama kullandığım kendi cihazımın şebekesi yok
12a6704652c4caae351329aac830e6bb.jpg

SM-N920T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ustam aynı yazılım değil mi
mesela şuan evdeki bütün telefonların şebekesi var ama kullandığım kendi cihazımın şebekesi yok
12a6704652c4caae351329aac830e6bb.jpg

Evet benim yaptığım Türkçe yazılım. Cihazın böyle şebeke sorunu olması yazılım ile alakalı değil. Sebebi cihazın başka bölgeye göre band ayarları ve donanımı ona göre yapıldığı için.

Mesela SM-N920C Avrupa için yapılmış sorun olmaz.

Ama SM-N920T bölgesi farklı olduğundan şebeke sorunu oluyor.​

Evet benim yaptığım Türkçe yazılım. Cihazın böyle şebeke sorunu olması yazılım ile alakalı değil. Sebebi cihazın başka bölgeye göre band ayarları ve donanımı ona göre yapıldığı için.

Mesela SM-N920C Avrupa için yapılmış sorun olmaz.

Ama SM-N920T bölgesi farklı olduğundan şebeke sorunu oluyor.​
ustam peki t serisi için normalde Türkçe dil ekli olan bi flash dosyası yokmu sürüm farketmez

Anladım hayırlı geceler dilerim ustam

Hocam
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920T cihazına ait original stock rom paylaşacağım. Bu yazılımı EFT Dongle ile Türkçe yaptım. Odin programı ile yükleme yapabilirsiniz.

Konuda Şifre Yok

Hocam şifre alabilir miyim ?

Konuda Şifre Yok

Konuyu hortlatabilir miyim acaba?

Konuda ŞİFRE YOK yazıyor.

Konuda Şifre Yok

ustam linki bana gönderebilirmidiniz rica etsem

Linki yeniler misiniz? Veya gönderebilir misiniz?

Geri
Üst Alt