Samsung Galaxy Note 5 USB Sorunu

woltrables

Üye
Merhabalar,

Daha önce defalarca rom yüklediğim telefonda karşıma çıkan bir sorun hakkında yardımınızı rica ediyorum.

TELEFON DURUMU:
Usb hata ayıklama modu kapalı ve telefon açılmadığı için açamıyorum.
Tüm sürücüler yüklendi, farklı kablo farklı pc denendi sonuç hepsinde aynı usb aygıtı tanınmadı diyor.
Aynı bilgisayar aynı kablolar ile daha önce defalarca rom yükledim herhangi bir sorun olmuyordu.
Telefon şuan odin modu ile recovery moduna giriyor.
Usb hata ayıklama modunu açmanın farklı yolu varmıdır.
Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

İyi günler

Merhabalar,

Daha önce defalarca rom yüklediğim telefonda karşıma çıkan bir sorun hakkında yardımınızı rica ediyorum.

TELEFON DURUMU:
Usb hata ayıklama modu kapalı ve telefon açılmadığı için açamıyorum.
Tüm sürücüler yüklendi, farklı kablo farklı pc denendi sonuç hepsinde aynı usb aygıtı tanınmadı diyor.
Aynı bilgisayar aynı kablolar ile daha önce defalarca rom yükledim herhangi bir sorun olmuyordu.
Telefon şuan odin modu ile recovery moduna giriyor.
Usb hata ayıklama modunu açmanın farklı yolu varmıdır.
Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

İyi günler
Merhaba, cihazınız download moda giriyor pc ve usb kablonuz sağlam ise sorununuz şarj soketinden kaynaklı olabilir. Rom yüklemek için usb hata ayıklama modunun açık veya kapalı olması fark etmez. Şarj soketini değiştirip tekrar denemeniz gerekebilir.

Merhaba, cihazınız download moda giriyor pc ve usb kablonuz sağlam ise sorununuz şarj soketinden kaynaklı olabilir. Rom yüklemek için usb hata ayıklama modunun açık veya kapalı olması fark etmez. Şarj soketini değiştirip tekrar denemeniz gerekebilir.
Öncelikle ilgi gösterip cevap verdiğiniz için teşekkürler.
Bu durum benimde aklıma geldi fakat telefonu kapatmadan önce OTG kablosu ile flash belleğe dosyalarımı yedekledim.
Data alışverişinde ve şarj konusunda herhangi bir problem yok maalesef.

Öncelikle ilgi gösterip cevap verdiğiniz için teşekkürler.
Bu durum benimde aklıma geldi fakat telefonu kapatmadan önce OTG kablosu ile flash belleğe dosyalarımı yedekledim.
Data alışverişinde ve şarj konusunda herhangi bir problem yok maalesef.
Rica ederim, aynı problem benim de başıma gelmişti versiyon yükseltme için servise gelmişti, cihaz pc de normal olarak görünüyor ama download modda usb tanınmadı hatası veriyordu. Şarj soketini değiştirince sorun ortadan kalkmıştı.

Rica ederim, aynı problem benim de başıma gelmişti versiyon yükseltme için servise gelmişti, cihaz pc de normal olarak görünüyor ama download modda usb tanınmadı hatası veriyordu. Şarj soketini değiştirince sorun ortadan kalkmıştı.
Usb hatasını geçtim recovery modda Apply update from SD card seçeneğine basınca "Update from external storage is disabled" hatası alıyorum.
Bu kısma girse telefonun yedeği var onu geri yüklerim fakat onu da açamıyorum.

Geri
Üst Alt