Samsung Galaxy Note 8 SM-N950 Şarj Sorunu

• Konbuyu başlatan mehmet ali
  • Başlangıç tarihi
N9000Q cihazımda şarj sorunu ortaya çıktı. Normalde 2 Saat sürmüyordu dolması .Şimdi ise 5 saati geçmiş %73 olmuş . Ki taktığımda şarjı %11 idi.
Şarj cihazlarım orjinal olmasına rağmen.

N9000Q cihazımda şarj sorunu ortaya çıktı. Normalde 2 Saat sürmüyordu dolması .Şimdi ise 5 saati geçmiş %73 olmuş . Ki taktığımda şarjı %11 idi.
Şarj cihazlarım orjinal olmasına rağmen.
Farklı orj şarj aletinde denedinizmi

Farklı orj şarj aletinde denedinizmi

sorun çözüldümü

Denemiştim.Orjinal şarj cihazı ve kablosu kullanıyorum. Yan sanayi aşırı düşük. Onlar geç şarj ediyor.

Sorun çözüldü zaten de. Ben de tam anlamadım nasıl düzeldiğini.

Bir de bakıyorum şarjım %3-%5 deyken kapatmıştım. Daha sonra şarja takmadan açyım telefonu %15 seviyesinde oluyor. Sanırsam bilemiyorum ama bataryadan kaynaklanıyor.

Yağmurlu bir havada nasıl olduysa kapandı,zor açtım telefonu. Nemden oluyor acaba? Bir fikriniz var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Denemiştim.Orjinal şarj cihazı ve kablosu kullanıyorum. Yan sanayi aşırı düşük. Onlar geç şarj ediyor.

Sorun çözüldü zaten de. Ben de tam anlamadım nasıl düzeldiğini.

Bir de bakıyorum şarjım %3-%5 deyken kapatmıştım. Daha sonra şarja takmadan açyım telefonu %15 seviyesinde oluyor. Sanırsam bilemiyorum ama bataryadan kaynaklanıyor.

Yağmurlu bir havada nasıl olduysa kapandı,zor açtım telefonu. Nemden oluyor acaba? Bir fikriniz var mı ?
Bazen bize de böyle müşteriler geliyor. Cihazı aç kapa yapıyom düzeliyor:D

Geri
Üst Alt