Yardım Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F Android 9.0 U10 FRP Reset

samsung not8 n950f 9.0 u10 sürümü frp
Konularınızı forum kurallarına uygun olarak açınız lütfen. Sitemizde en önem verdiğimiz şeylerden biri konuların düzgün şekilde açılmasıdır.

GSM Turkey | Forum Kuralları

Manuel yöntemleri deneyin bunun için bir çok video bulunmaktadır. Mutlaka biri çözüm olur.

Eğer cihazın ayarlarına kadar girebilirseniz farklı bir yöntemi mevcut.​

ustam conbinasyon yükledim hata ayıklama açıyorum sonra komple yazılım yüklüyorum kalkmıyor dediğiniz gibi kart yüntemlerini denedim olmadı
Combination yükleyin desen kilidi koyun ardından yazılımı odin full yükleyin. CSC yerine HOME CSC seçili olsun.​

ustam çok saol emeğine sağlık işe yaradı teşekurler hayırlı ramazanlar

halentinizmi ustam conbinasyon istemişsiniz

ustam çok saol emeğine sağlık işe yaradı teşekurler hayırlı ramazanlar
Hocam verilen kombinasyonumu kullandınız sizde . Hangi stok romda kullandınız acaba ben en son türkiye romunu kurdum buna uymadıda , sürümde düşüremiyorum . Teşekkürler .

prenormal modda oldupu için mi yazılımı kabul etmiyor? bide prenormal moddan nasıl çıkarabilirim telefon açılmıyor. frp de . eft dongle octoplus vs var

Prenormalda Yazılım Aır Daha Düşük Yazılım Yükeleyip Wifiye Bğalayıp Google Hesanı Kurup OEm Acın

@Hsyn.2121 kendi yazılımından başka yazılım kabul etmiyor. cihaz prenormal moddadır. ayrıca google hesabı kitlenmiştir. prenormal modu kaldırmam şart sanırım. daha detaylı bilgi verebilirmisiniz hocam ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

0fa984d1-a7f9-4262-8917-9f42ed2975a1.jpg

@Hsyn.2121 kendi yazılımından başka yazılım kabul etmiyor. cihaz prenormal moddadır. ayrıca google hesabı kitlenmiştir. prenormal modu kaldırmam şart sanırım. daha detaylı bilgi verebilirmisiniz hocam ?
Konudaki Video Yöntemyle FRP İşelmi Yaparbilrsiniz

Ayrıca u3 u10 vs de yazmıyor. hangi yazılımı yükleyeceğimi de bilmiyorum ?

Download Mode Alıp Resm Atarsanız Bakalım

@Hsyn.2121 ayarlara kadar giriyorum . lakin desen pin yerleri çalışmıyor. videoda ki gibi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@Hsyn.2121
9f925a78-110f-48bb-9a3c-5e862a191322.jpg

Bunu İndip Ekran kilidi Yazın Ekran Kilidi Secin Diye Cıkacka ordan Desen Yapın Cİhazı Kapatıp Yeniden Başlatın
Acılışta Sizden Desen İstiyecek Gİrip Sorunsuzca Frp Atlıyabilrsiniz
QuickShortcutMaker_v2.4.0.apk 2.02MB 2019-11-02 12:06:44

Geri
Üst Alt